Супутні товари

Новинки

Супутні товари 

Товарів у наявності: 65
Показані 1 - 65 із 65 пунктів
Показані 1 - 65 із 65 пунктів

Купіть стоматологічні, ортодонтичні аксесуари, товари в Києві, Україні

Аксесуари для стоматології зручні у використанні не тільки ортодонта, але і пацієнта. Деякі з них використовують для лікування, деякі необхідні тільки в процесі установки, спрощуючи роботу лікаря.

Лицьова маска

Лицьова маска потрібна при коригуванні мезиального прикусу у маленьких пацієнтів і у підлітків. Спеціальна конструкція стимулює зростання верхньої щелепи і збільшує кут площини нижньої щелепи. Спирається конструкція в двох точках, на лоб і підборіддя, таким чином надаючи мезиально спрямоване тиск на верхню щелепу і зубний ряд.

Лицьова маска одноосьова має зручні опорні майданчики (лобова і підборіддя). Є можливість рухати їх вертикально, що забезпечує комфортне використання пацієнтові.

Одягається маска легко пацієнтом особисто, також і знімається. Розташовується вона тільки зовні, всередині ротової порожнини, крім нитки нічого немає, що теж дуже зручно. Невеликий мінус маски в тому, що тривалість її дії не постійна, цілодобово носити цю маску не вийде.

Останнім часом позаротові системи стали кращими ортодонтами різних міст. Маленьким пацієнтам з такими апаратами набагато комфортніше пройти весь курс лікування.

Для чого потрібен ретрактор

Ретрактор в стоматології полегшує доступ до досліджуваної області і важкодоступним ділянкам зубних рядів. Зовні ретрактор - це дві паралельні, вертикально розташовані, прямокутні пластинки, які з'єднані між собою невеликим перешийком. На одній з пластинок закріплена ручка, розташована під кутом 120-130 градусів.

Даний аксесуар звільняє шлях до дистальним областям зубних рядів, при цьому м'які тканини (мова і щоки) будуть зафіксовані. Ретрактор запобігає травмуванню м'яких тканин і звільняє доступ, особливо до жувальних зубів нижньої щелепи. Деякі моделі здатні ізолювати зуби від внутрішньоротової рідини.

Рекомендуємо придбати дану продукцію в магазині Оrthosmilе , тут оформлення і відправка замовлення можливі в один день, тобто ваш клієнт почне лікування максимально швидко. Ми гарантуємо доставку кур'єром по Києву в день замовлення без додаткових фінансових вкладень.