Пластини для виготовлення кап 1 мм кругла

Пластини для виготовлення кап кругла

Детальніше

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

30.00 грн.

30.00 грн. в 1 шт

Інформація

Представляємо Вам пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм із круглою формою: ідеальний спосіб для створення індивідуалізованих кап.

Пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм круглої форми від Orthosmіles мають високу якість та точність виготовлення. Їхня товщина дозволяє створювати капи, які забезпечують оптимальне комфортне прилягання до зубів, що важливо для успішного ортодонтичного лікування.

Дотримуючись тенденцій моди, пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм з круглою формою, представлені в сучасному дизайні, що робить процес їх використання зручним для пацієнтів. Це дозволяє виробнику виготовляти капи, які не тільки ефективно виконують свою функцію, але й виглядають стильно й сучасно.

На нашу думку, пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм круглої форми являють собою незамінний інструмент для лікарів-ортодонтів, що дозволяє створювати індивідуалізовані капи з високим ступенем точності й комфорту.

За відгуками Наших клієнтів, пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм від Orthosmіles забезпечують відмінну якість і ефективність лікування, що робить їх номером один у професіоналів.

Отже, пластини для виготовлення кап товщиною 1 мм круглої форми - це надійний і якісний продукт, що забезпечує належний комфорт і ефективність під час ортодонтичного лікування.

Чому пластини для виготовлення кап 1 мм найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо до обробки і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати товари в найоптимальніші терміни.

Пластини для виготовлення кап

Товщина пластини: 1мм

30 інших товарів в цій категорії: