Брекети в Дніпрі

Новинки

Брекети в Дніпрі 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купіть брекети в місті Дніпро

Брекеты Днепр

Купити брекети в місті Дніпро (Дніпропетровськ) найкраще в OrthoSmile! Наш інтернет-магазин реалізує повний спектр ортодонтичних, стоматологічних інструментів і матеріалів.

Брекети не є винятком і досить широко представлені в каталозі нашої e-Commerce майданчика. У нашому online-магазині Ви знайдете в асортименті брекети металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі і композитні брекет-системи.


перевага 1

Магазин OrthoSmile на ринку вже не один рік.


перевага 2

Ми чітко розуміємо потреби Наших шановних клієнтів і саме тому сфокусовані на продажу виключно високоякісної продукції перевірених брендів, за доступною ціною.


перевага 3

Надаємо покупцям гарантію на придбаний товар.

Сучасні технології електронної комерції і розвинена мережа партнера по доставці замовлень - "Нова пошта", зроблять процес покупки зручним, швидким і безпечним. Саме тому, якщо Ви вирішили купити брекети в місті Дніпро, то звернулися за адресою!

Придбання брекетів в Дніпропетровську

Інтернет-магазин Нашої компанії пропонує стоматологам Дніпра великий вибір брекет-систем з брекетами різного виду, включаючи:

Металеві брекети

Металеві брекети самолігуючі активна система

Металеві брекети з титану або стали з додаванням титану та нікелю. Це - найміцніші і ефективні з усіх ортодонтичних пристроїв, з найменшим періодом носіння. Головний їх недолік - не естетичний зовнішній вигляд;

Естетичні брекети

Композитна брекет-система з металевим пазом

Композитні брекети - найдешевші серед естетичних моделей. Вони прозорі, а по міцності та ефективності поступаються керамічним і металевим брекетів.

Керамічні брекети

Керамічні самолігуючі брекети

Керамічні брекети, що володіють високою ефективністю, але більш тривалим періодом носіння, ніж у металевих конструкцій;

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети ABSOLUT

Сапфірові брекети, виготовлені з монокристала сапфіра. Вони досить міцні, практично не видно в роті, зручні в носінні і не викликають дискомфорту.

Крім традиційних коригувальних систем, що встановлюються на передню вестибулярну поверхню зубів, у нас можна замовити в Дніпрі лінгвальні брекет-системи, ціна яких вище, зате вони непомітні в роті, завдяки тому, що встановлюються з внутрішньої сторони зубів .

У нас привабливі ціни


перевага 1

Здійснюємо доставку по Україні


перевага 2

Доставка товарів по Києву кур'єром


перевага 3

Замовляйте лігатурні і самолігуючі брекети популярних торгових марок в Дніпропетровську за вигідною ціною і з оперативною доставкою!