Брекети в Херсоні

Новинки

Брекети в Херсоні 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купіть брекети в місті Херсон

Найдієвішим способом лікування патологічного прикусу, ефективним не тільки для вирівнювання зубів у дітей, а й у дорослих, є носіння брекет-систем. Один з основних елементів таких незнімних коригуючих конструкцій, нарівні з силовою дугою - брекети. Вони являють собою ортодонтические апарати, що закріплюються на кожному зубі за допомогою бондів (спеціального клею) і служать для фіксації дуги. Купити хороші, надійні брекети в Херсоні найпопулярніших торгових марок, які отримали високу оцінку фахівців, можна в інтернет-магазині нашої компанії Orthosmile.

Різновиди брекетів і їх вартість в Херсоні

Якісні ортодонтические товари можна сьогодні замовити прямо на робочому місці - в стоматологічній клініці або кабінеті, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. У каталозі представлений широкий вибір брекетів різних моделей і брендів, які можна придбати у нас в наборах і поштучно. Тут ви можете підібрати для своїх пацієнтів:

  • брекети з титану і медичної сталі - такі апарати мають найбільш доступну ціну і високу міцність, вони призначені для виправлення патологій прикусу будь-якої складності, але дуже помітні в роті;
  • естетичні брекети, виготовлені з кераміки під колір зубної емалі, сапфіра або прозорого композиту. Композитні брекети - найдешевші з естетичних, але менш міцні, тому ми пропонуємо моделі, посилені металевим пазом;
  • самолігуючі брекети, на кожному з яких є вбудований замок-засувка для дуги. Вартість таких апаратів більш висока, ніж у лігатурних брекетів.

Замовляйте брекети в Херсоні за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині! Ми гарантуємо високу оригінальну якість товару і забезпечуємо доставку замовлення в найкоротший термін!