Брекети в Житомирі

Новинки

Брекети в Житомирі 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купуйте брекети у місті Житомир

Брекеты Житомир


Установка коригувальних ортодонтичних систем для виправлення прикусу належить до найбільш популярних медичних послуг, що надаються щодня стоматологічними клініками України. Тому якісні, надійні брекет-системи постійно затребувані та мають стійкий попит.

Інтернет-магазин нашої компанії пропонує стоматологіям та приватним лікарям-ортодонтам брекети у Житомирі у великій різноманітності видів та торгових марок, різної цінової категорії, що допоможе забезпечити лікування людям з будь-яким достатком. Ми продаємо тільки якісний, сертифікований товар від найкращих виробників із Німеччини, США та Південної Кореї.

Брекети, що пропонуються в Житомирі компанією Orthosmile
Асортимент апаратів для ортодонтичних конструкцій, представлений в інтернет-магазині компанії Orthosmile, включає:

  • брекети для класичних вестибулярних систем, що встановлюються на зовнішній поверхні зубів, та лінгвальні брекети для установки з внутрішньої сторони зубного ряду;
  • металеві вироби – найефективніші для лікування та найменш привабливі з естетичної точки зору;
  • естетичні зразки виготовлені з кераміки різних відтінків під колір зубної емалі, прозорого композитного матеріалу або монокристалу сапфіру. Ціна таких виробів у Житомирі вища, ніж у металевих, та й носити їх доведеться довше. Але при цьому вони потрібні пацієнтам, які бажають зберегти естетику особи на період лікування;
  • самолігуючі системи, що мають менші розміри, порівняно з лігатурними, та більш високу ефективність лікування.


Якщо ви хочете придбати брекети в Житомирі за найкращою ціною на українському ринку, з оперативною доставкою, в наборах чи поштучно – замовте їх в інтернет-магазині нашої компанії!