Повернення товару


Повернення товару

Ми хочемо, щоб ви були повністю задоволені своєю покупкою в Orthosmiles. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені, ми пропонуємо політику повернення та обміну відповідно до наступних умов.

Термін повернення

Ви можете повернути або обміняти будь-який продукт, придбаний в Orthosmiles, протягом 14 днів з дати доставки. 14-денний період починається з дня отримання продукту. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не приймаємо повернення або обмін після закінчення цього 14-денного періоду.

Умови повернених продуктів

Усі повернені продукти мають бути в оригінальному стані та упаковці з усіма аксесуарами, посібниками користувача та іншою документацією. Ми не приймаємо повернення або обмін продуктів, які були використані, змінені або пошкоджені клієнтом.

Процес повернення

Щоб ініціювати повернення, зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів за адресою orthosmilesale@gmail.com, вказавши номер свого замовлення та причину повернення. Ми надамо вам дозвіл на повернення та інструкції щодо повернення продукту. Зверніть увагу, що клієнт несе відповідальність за вартість повернення.

Коли ми отримаємо повернений продукт і перевіримо його стан, ми повернемо кошти або обміняємо протягом 10 робочих днів. Відшкодування буде надано тією самою формою оплати, що використовувалася для початкової покупки.

Повернення дефектних або пошкоджених продуктів

Якщо ви отримали несправний або пошкоджений продукт, негайно зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів. Ми надамо вам інструкції, як повернути продукт безкоштовно. Як тільки ми отримаємо несправний або пошкоджений продукт, ми здійснимо повне відшкодування або обмін.

Фінальні розпродажі

Будь ласка, зверніть увагу, що товари, продані в кінці розпродажу, не підлягають поверненню або обміну. На нашому веб-сайті та у підтвердженні замовлення ці товари чітко позначені як остаточні продажі.

Якщо у вас виникли запитання чи сумніви щодо нашої політики повернення, зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів за адресою orthosmilesale@gmail.com