Пружини, кнопки, гачки

Новинки

Пружини, кнопки, гачки 

Товарів у наявності: 40
Показані 1 - 40 із 40 пунктів
Показані 1 - 40 із 40 пунктів

Купіть ортодонтичні гачки, пружини, кнопки для брекетів в Києві, Україні

Ортодонтичні кнопки: фото Лігатури для брекетів, а також інші допоміжні елементи для спрощення роботи ортодонта такі як гачки, пружинки, кнопки і т.п. купити в необхідній кількості повинен кожен лікар.

Ці додаткові елементи використовуються на різних стадіях виправлення прикусу. На кожному прийомі вони спрощують процес коригування положення і силу дії брекетів.

Набір основних допоміжних аттачменті ортодонтичного кабінету:

гачок


перевага 1

пружина на розкриття або закриття


перевага 2

лингвальная кнопка


перевага 4

стопери


перевага 5

Ортодонтична пружина для розширення

Пружини встановлюються для переміщення зубів. Кожна окрема пружина для розширення має свою силу дії, яка залежить від декількох факторів: діаметр дроту, з якої виготовлена ​​пружина, кількість її вигинів і їх довжина, матеріал, який використовується для виготовлення.

Відкривають пружини роблять ширше проміжки між зубів, коли це необхідно. Сила пружини діє до тих пір, поки зуб не стане на заплановане місце. Часто використовувані докторами пружини виготовляють зі сталі і нітінолу і продають в відрізках по 180 мм.

Гачки і кнопки

За всіма правилами установки металевих лігатур застосовуються і гачки стоматологічні. Закріплений ортодонтичний гачок надає всій системі стійкість. Напрямок гачка можна коригувати в залежності від потрібної сили тиску, повернувши його на пару оборотів.

Лінгвальна кнопка необхідна для фіксації на внутрішній частині зуба. Застосовуються вестибулярно для фіксації іншої металевої лігатури, еластичних ланцюжків і ниток. Кнопки мають гладкі контури для комфортної експлуатації.

Необхідні кнопки при усуненні виражених ротацій, вони кріплять силові елементи до загальної системи. Також використовують кнопки для переміщення ретенірованних зубів після зняття коронки.

Чому ортодонтичні гачки, пружини, кнопки для брекетів найкраще купити в Ортосмайл

Найкращі ціни


перевага 1

Доставка у регіони по Україні


перевага 2

Послуга кур'єрській доставки у Києві


перевага 3

Купити онлайн будь-які допоміжні елементи для брекетів можна в магазині Оrthosmilе. Вибрати товар пропонуємо цілодобово, а отримати - протягом доби. Для жителів Києва може бути запропонована доставка кур'єром в день замовлення. Ваші клієнти будуть задоволені якістю ортодонтичних елементів, а ви - зручністю роботи з ними.