Металеві брекети самолігуючі

Металеві брекети самолігуючі 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Металеві брекети самолігуючі

самолігуючі металеві брекети

Усунути проблеми з прикусом допоможуть самолігуючі металеві брекети. Такі моделі виготовляються з міцного і безпечного металу. Головною особливістю є відсутність лігатур (металевого дроту і кругових гумок) і наявність спеціальних фіксаторів. Це дозволяє знизити дискомфорт носіння і нещасні відчуття до мінімуму, а також скорочує процес лікування. Безлігатурні металеві брекети отримали безліч позитивних відгуків не тільки від лікарів, а й від самих пацієнтів.

Особливості металевих безлігатурні брекетів

безлігатурні металеві брекети є найбільш затребуваним і поширеними завдяки прийнятній вартості. Такі моделі ефективно виправляють прикус будь-якої складності і сприятиме очищенню скупченість зубів без їх видалення. Також до переваг таких систем відносяться:

  • низька травматичність і мінімальний тиск на слизові і ясна;
  • скорочення термінів корекції;
  • гипоаллергенность і безпеку металу, який використовується при виготовленні;
  • зниження періодичності відвідування лікаря: раз в 2-3 місяці, а не кожні два тижні;
  • простий догляд, завдяки відсутності лігатури;
  • більш естетичний зовнішній вигляд;
  • можливість установки у пацієнтів, які страждають на пародонтоз.

Єдиним мінусом самолігуючі брекетів з металу є їх помітність. Але результат того вартий!

Де купити безлігатурні металеві брекети в Україні

Компанія OrthoSmile - надійний постачальник ортодонтической продукції, який пропонує вигідні умови співпраці. В онлайн-каталозі представлена ​​тільки якісна продукція від перевірених торгових марок, яка відповідає суворим стандартам і нормам.

В нашому інтернет-магазині можна замовити самолігуючі металеві брекети з доставкою по Україні. Зверніть увагу, при замовленні від 1500 грн замовлення буде доставлений безкоштовно. Київські лікарі можуть скористатися унікальною послугою - кур'єрською доставкою по місту. Протягом декількох годин після підтвердження замовлення, кур'єр доставить товар за вказаною адресою. Отримати професійну консультацію і допомогу можна у наших досвідчених менеджерів за вказаними телефонами або електронною поштою.

Ваші пацієнти гідні кращого - замовляйте безлігатурні металеві брекети високої якості в інтернет-магазині OrthoSmile!