Металеві брекети самолігуючі

Новинки

Металеві брекети самолігуючі 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Металеві брекети самолігуючі

самолігуючі металеві брекети

Усунути проблеми з прикусом допоможуть самолігуючі металеві брекети. Такі моделі виготовляються з міцного і безпечного металу. Головною особливістю є відсутність лігатур (металевого дроту і кругових гумок) і наявність спеціальних фіксаторів. Це дозволяє знизити дискомфорт носіння і нещасні відчуття до мінімуму, а також скорочує процес лікування. Безлігатурні металеві брекети отримали безліч позитивних відгуків не тільки від лікарів, а й від самих пацієнтів.

Особливості металевих безлігатурні брекетів

безлігатурні металеві брекети є найбільш затребуваним і поширеними завдяки прийнятній вартості. Такі моделі ефективно виправляють прикус будь-якої складності і сприятиме очищенню скупченість зубів без їх видалення. Також до переваг таких систем відносяться:

низька травматичність


перевага 1

мінімальний тиск на слизові і ясна

швидкість


перевага 2

скорочення термінів корекції

гипоаллергенность


перевага 3

безпека металу, який використовується при виготовленні

рідке відвідування лікаря


перевага 4

раз в 2-3 місяці, а не кожні два тижні

простий догляд


перевага 5

завдяки відсутності лігатури

естетичність


перевага 6

привабливий зовнішній вигляд

Найсильніша властивість - можливість установки у пацієнтів, які страждають на пародонтоз. Єдиним мінусом самолігуючі брекетів з металу є їх помітність. Але результат того вартий!

Де купити безлігатурні металеві брекети в Україні

Компанія OrthoSmile - надійний постачальник ортодонтической продукції, який пропонує вигідні умови співпраці. В онлайн-каталозі представлена ​​тільки якісна продукція від перевірених торгових марок, яка відповідає суворим стандартам і нормам.

В нашому інтернет-магазині можна замовити самолігуючі металеві брекети з доставкою по Україні. Зверніть увагу, при замовленні від 1500 грн замовлення буде доставлений безкоштовно. Київські лікарі можуть скористатися унікальною послугою - кур'єрською доставкою по місту. Протягом декількох годин після підтвердження замовлення, кур'єр доставить товар за вказаною адресою. Отримати професійну консультацію і допомогу можна у наших досвідчених менеджерів за вказаними телефонами або електронною поштою.

Чому металеві самолігуючі брекети найкраще замовити в Ортосмайл

найкращі ціни на ринку


перевага 1

доставка Нова Пошта


перевага 2

кур'єрська доставка по Києву


перевага 3

Ваші пацієнти гідні кращого - замовляйте безлігатурні металеві брекети високої якості в інтернет-магазині OrthoSmile!