Металеві лінгвальні брекети самолігуючі

Металеві лінгвальні брекети самолігуючі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Лінгвальні брекети самолігуючі

При необхідності установки брекетів, багатьох пацієнтів цікавить питання: «Наскільки ця конструкція позначиться на естетиці їх особи, адже корекція положення зубів - процес тривалий, і з брекетами доведеться ходити не менше 1 - 1,5 років?». З особливою ретельністю слід підбирати модель брекет-системи маленьким пацієнтам. Щоб брекети надійно трималися, потрібна певна довжина корінних зубів, яка, в основному, вже є у дітей у віці 8 років. Ідеальним рішенням для виправлення прикусу у дитини є лінгвальні брекети самолігуючі. Купити їх в Україні можна в інтернет-магазині нашої компанії OrthoSmile.

Лінгвальна брекет система самолігуючі: особливості та переваги

самолігуючі лингвальная система складається з металевої дуги і брекетів, що кріпляться на поверхню зуба за допомогою спеціального клейового складу. Кожен брекет оснащений замикалися замками для фіксування дуги. Основні особливості такої системи:

 • кріплення брекетів до внутрішньої поверхні зубів;
 • відсутність окремої лігатури, функцію якої виконує замок на кожному брекеті;
 • можливість забезпечити ковзання дуги в пазу брекета і регулювати величину цього люфту.

До переваг лингвальной безлігатурні системи, що роблять її відмінним ортодонтичним апаратом для виправлення прикусу у дітей і дорослих, слід віднести:

 • естетичність, обумовлену невидимістю брекетів і сталевий дуги для оточуючих - це виключає психологічний дискомфорт для дорослих і сором перед однолітками для дітей;
 • виключення больових відчуттів за рахунок контролю і регулювання тиску на зуби, а також можливості переміщення дуги в пазах брекетів;
 • можливість заздалегідь побачити бажаний результат лікування, завдяки застосуванню 3D-моделювання, яке є для цілого ряду моделей лінгвальних брекет систем самолігуючі;
 • можливість внести корективи по ходу лікування, завдяки більш простої конструкції безлігатурні системи;
 • більш природне переміщення зубів з фізіологічної точки зору, що виключає утворення запалень;
 • використання в безлігатурні моделях дуги спеціального типу з меншим діаметром, що робить лікування більш ефективним.

Незважаючи на масу позитивних відгуків про лінгвальних самолігуючі брекетах, у них є і деякі недоліки, головні з яких - висока ціна лінгвальних брекетів і вартість лікування в Україні за допомогою таких систем. Крім того, розташовуючись з внутрішньої сторони зубів, вони можуть травмувати мову на ранній стадії носіння і стати причиною неправильного вимови звуків.

Купити лінгвальні брекети в Києві від компанії OrthoSmile

Наша компанія поставляє в Україну металеві, самолігуючі лінгвальні брекети на зуби від провідних виробників. У нас ви можете придбати продукцію найбільш популярних в світі брендів. Переваги її покупки в нашому інтернет-магазині:

 • високе оригінальну якість товарів - ми знаємо, що краще запропонувати пацієнтам ортодонтического кабінету, щоб забезпечити для них максимальний комфорт під час лікування;
 • найбільш вигідна ціна на лінгвальні брекети в Києві і Україні, завдяки прямим зв'язкам з виробниками;
 • оперативна доставка купленого товару в усі куточки нашої країни (при вартості лингвальной брекет системи понад 700 грн, ми відправимо її за рахунок компанії в будь-яке місто і населений пункт України).

Замовляйте металеві лінгвальні брекети самолігуючі на нашому сайті через кошик або за вказаними на ньому телефонами!

Лінгвальні брекети самолігуючі: фото Характеристики:

 • Паз: 022 "
 • Пропись: Roth
 • Підстава - сітка.
 • Виробник: PROTEKT (США)

Коли необхідно встановлювати брекети маленьким пацієнтам, потрібно з трепетною старанністю підбирати модель системи. Щоб брекети трималися, корінні зуби у пацієнта повинні досягти певної довжини, в основному це вік 8 років.

Лінгвальні брекети самолігуючі - це відмінне рішення для виправлення прикусу дітям. По-перше, їх конструкція дозволяє контролювати тиск на зуби, що виключає появу нестерпного болю. По-друге, сором перед однолітками не стане перешкодою в спілкуванні, такі брекети з зовні зовсім не помітні.

Створені по віртуальної моделі, лінгвальні брекети самолігуючі відтворюють вигляд ідеальної щелепи дитини і непохитно переміщують зуби на правильне місце. Скоротити час лікування з такою системою реально в півтора рази.