Сапфірові брекети HUBIT

Новинки

Сапфірові брекети HUBIT 

Немає жодного товару в цій категорії.

Сапфірові брекети HUBIT

Сапфірове брекет система Hubit: фото Характеристики:

  • Паз: 022 "/ 018"
  • Пропись: Roth
  • Підстава - напилення
  • Гачки - 3/4/5
  • Виробник: Корея

Коли потрібно запропонувати пацієнтові щось особливе, делікатне і одночасно ефективне, говорите про з апфірови х брекет ах Hubit . Вигляд у таких систем дорогою, елементи напівпрозорі, а спеціальна технологія виробництва робить їх високоефективними.

Апарат має компактний розмір, згладжені кути і поверхню без шорсткостей. Ці фактори забезпечують максимальний комфорт клієнта. А завдяки подвійному тонкому покриттю з цирконію брекет система не поміняє колір, не збереже на собі плями і буде виглядати естетично не один рік.

Також корейський виробник запатентував спеціальну анатомічну форму підстави, яку застосовує до с апфірови м брекет ам Hubit . Завдяки цим винаходом брекети щільно прилягає до поверхні зуба, і тримаються до закінчення лікування.

Ще одна особливість з апфірови х брекет ів Hubit - це завершальний процес термополіровкі. Цей високотехнологічний етап забезпечує міцність і пружність брекет системи.

Консультанти компанії Оrthosmile завжди готові озвучити вам повну інформацію щодо асортименту Hubit, актуальну на цей момент, і допоможуть зробити покупку вигідною.