Стоматологічні матеріали

Новинки

Стоматологічні матеріали 

Товарів у наявності: 102
на сторінку
Показані 1 - 96 із 102 пунктів
Показані 1 - 96 із 102 пунктів

Купуйте стоматологічні, зуботехнічні матеріали у Харкові

томат матеріали в м. Харків

Купити стомат матеріали у Харкові дуже просто разом із онлайн-магазином Orthosmile. Ми на стоматологічному ринку вже не перший рік і за цей час магазин Orthosmile зарекомендував себе як надійний постачальник високоякісних товарів для стоматології та ортодонтії.

Каталог магазину Orthosmile містить великий перелік зуботехнічних товарів. Ми здійснюємо свою економічну діяльність у всій країні. Доставляємо стомат товари по всіх містах України (крім тимчасово окупованих територій), у тому числі й у Харків.

Розуміючи потреби Наших клієнтів, пропонуємо купити в інтернет-магазині Orthosmile виключно якісні зуботехнічні вироби та супутні товари за конкурентними цінами. Надаємо гарантію на товар, що купується. Як оператор доставки замовлень, пропонуємо скористатися послугами компанії “Нова Пошта”.

Асортимент стомат матеріалів та інструментів

Асортимент стомат матеріалів та інструментів

Надання якісних стоматологічних послуг неможливе без спеціального інструменту, матеріалів та пристроїв, необхідних для обстеження та лікування зубів та ясен.

Наша компанія пропонує співпрацю стоматологічним клінікам, центрам та кабінетам Харкова з постачання стомат обладнання, що відповідають міжнародним стандартам якості, в широкому асортименті, включаючи:

  • універсальні інструменти та матеріали, необхідні для лікарів-стоматологів будь-якої спеціалізації. Це – пристосування загального призначення, які використовуються під час оглядів пацієнтів, підготовці їх до лікування та інших маніпуляцій (стоматологічні дзеркала, пінцети, ручки-тримачі для дзеркал, зонди та інші);
  • терапевтичні стоматологічні матеріали, інструменти та техніка – з доставкою до Харкова ви можете замовити зубні бори та кореневі бурави, глибиноміри та комплекти для ендодонтії, роздільники, шпателі та розпатори, штопфери, дрильбори та набори для коффердаму;
  • ортодонтичний інструмент – позиціонери та різні пристрої для встановлення брекетів, пінцети зворотної дії, кусачки та щипці для вигинання дуг та створення на них сходинок, інструмент для зняття брекетів та інші пристрої;
  • інструменти для стоматологічної хірургії – щипці, скальпелі та елеватори, карпульні шприци, затискачі, кусачки, хірургічні розпатори та інші;
  • зуботехнічні матеріали та інструменти (ножі та кусачки, набори для зняття зліпків або пристрої для виготовлення бюгельних протезів).


В інтернет-магазині Orthosmile можна замовити стоматологічні та зуботехнічні матеріали від провідних світових виробників, таких, як італійська компанія Medesy. Щоб купити стоматологічні інструменти та матеріали у Харкові за вигідною ціною, зі швидкою доставкою – телефонуйте чи оформлюйте замовлення через кошик!