Самолігуючі брекет-системи

Новинки

Самолігуючі брекет-системи 

Товарів у наявності: 5
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Купіть самолігуючі брекет систему

самолігуючі брекет-система

Справжнім проривом в сучасній ортодонтії стала поява самолігуючі брекет-систем. Ця конструкція в порівнянні з класичною моделлю відрізняється відсутністю лігатури - металевого дроту і гумових кілець. Завдяки цьому виявляється менше тиск на зуби. Ортодонтична дуга в таких моделях кріпиться за спеціальні фіксатори без блокування, активізуючи тиск в потрібних зонах.

Виправлення прикусу відбувається без болю і значно швидше. Самолігуючі брекет-система дозволяє скоротити процес лікування до 30%! Крім того, використання таких систем дозволяє усунути скупченість зубів без їх видалення, що раніше було неможливо.

безлігатурні брекет-системи: переваги моделі

самолігуючі брекет-системи також ефективні як класичні варіанти. Проте вони мають суттєві переваги, серед яких:

швидка і легка адаптація


перевага 1

відсутність лігатури


перевага 2

естетичний зовнішній вигляд


перевага 3

низька травматичність


перевага 4

швидка установка і зняття


перевага 6

Класичні моделі через швидке зношення лігатури потребують регулярної корекції (кожні 2-3 тижні). Безлігатурні брекет-системи дозволяють знизити кількість візитів до лікаря. Для успішного лікування досить відвідувати ортодонта кожні 2-3 місяці.

Різновиди самолігуючі брекет-систем

безлігатурні брекет-системи виготовляються з різних матеріалів. Традиційними є моделі з металу. Вони відрізняються високою міцністю, надійністю і прийнятною вартістю. Єдиним їх недоліком є ​​характерний сталевий колір. Така самолігуючі брекет-система помітна на зубах.

Естетичніше виглядають моделі з кераміки, колір яких близький до природного відтінку зубів. Вони менш міцні, але більш привабливі. Відмінним компромісом є комбіновані моделі. Такі безлігатурні брекет-системи виготовлені з кераміки, а вразливі елементи - з міцного металу.

Також безлігатурні моделі діляться на системи з активною і пасивною фіксацією. У першому варіанті завдяки наявності закругленою кришки над пазом, дуга постійно працює і робить активний тиск. У другому варіанті засувка на брекеті лише замінює лігатуру і запобігає виходу дуги з пазів.

Де замовити безлігатурні брекет-системи в Україні

Широкий вибір самолігуючі брекет-систем представлений в інтернет-магазині OrthoSmile. Завдяки зручному оформленню, детального опису характеристик і відгуками, підібрати безлігатурні брекет-системи можна швидко і легко. У каталозі представлені якісні моделі від надійних брендів різної цінової категорії.

Чому самолігуючі брекет-системи найкраще замовити в Ортосмайл

Доставка здійснюється в короткі терміни по всій території України. У Києві можливий самовивіз, а також оперативна кур'єрська доставка протягом декількох годин після підтвердження замовлення. Більше інформації - за вказаними телефонами!

найкращі ціни на ринку


перевага 1

доставка Нова Пошта


перевага 2

кур'єрська доставка по Києву


перевага 3