Брекети Запоріжжя

Новинки

Брекети Запоріжжя 

Товарів у наявності: 24
Показані 1 - 24 із 24 пунктів
Показані 1 - 24 із 24 пунктів

Купіть брекети в місті Запоріжжя

Купити брекети в місті Запоріжжя найкраще у надійних постачальників! Онлайн-магазин OrthoSmile реалізує широкий спектр ортодонтичних та стоматологічних товарів, готовий стати надійним партнером для Вашого бізнесу!

Каталог магазину OrthoSmile налічує безліч позицій товарів і брекети не є винятком. Тут Ви зможете легко знайти широкий асортимент брекетів: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі і композитні брекет-системи.

І все це різноманіття брекетів є для замовлення і негайної відправки в місто Запоріжжя.

Інтернет-магазин OrthoSmile присутній на ринку ортодонтических товарів кілька років, встигнувши завоювати довіру у Наших шановних клієнтів, як надійного постачальника товарів для ортодонтії та стоматології, що реалізуються за доступними цінами.

E-Commerce майданчик OrthoSmile відкрита для покупців з усієї країни (крім тимчасово окупованих територій) Ми оперативно обробляємо замовлення і відправляємо їх за допомогою послуг оператора "Нова пошта" в усі куточки України. Саме тому, якщо ви перебуваєте в місті Запоріжжя і вирішили купити брекети у Нас - то звернулися за адресою!

Брекети доступні для замовлення в Запоріжжі

Інтернет-магазин OrthoSmile пропонує стоматологам і ортодонтії міста Запоріжжя широкий вибір брекет-систем різного виду, в тому числі:

Металеві брекети

Металеві брекети самолігуючі активна система

Металеві брекети виготовлені з титану, в тому числі зі сталі з добавкою титану і нікелю. Дані види брекетів є найбільш міцними і ефективними ортодонтическими пристроями, що володіють найменшим періодом носіння. До недоліку можна віднести питання естетичної привабливості.

Естетичні брекети

Композитна брекет-система з металевим пазом

Естетичні брекет-системи, вони ж - композитні брекети, це одні з недорогих брекет-систем, що володіють естетичною привабливістю. Дані моделі брекетів прозорі, дещо поступаються міцності та ефективності керамічних і металевих брекет-систем.

Керамічні брекети

Керамічні самолігуючі брекети

Керамічні брекети - це брекет-системи з високою ефективністю, але більш тривалим періодом носіння, ніж у металевих конструкцій;

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети ABSOLUT

Сапфірові брекети виготовляються з монокристала сапфіра. Є досить міцними, практично не видно в порожнині рота, зручні в процесі носіння, не викликають дискомфорт.

Крім класичних брекет-систем, що встановлюються на передню вестибулярну поверхню зубів, в нашому магазині можна замовити відправку до міста Запоріжжя лінгвальні брекет-системи, ціна яких вище, зате вони непомітні в роті, завдяки тому, що встановлюються з внутрішньої сторони зубів.

Купуйте лігатурні і самолігуючі брекети популярних торгових марок в Запоріжжі за вигідною ціною і з оперативною доставкою!