Кільця

Новинки

Кільця 

Товарів у наявності: 5
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Купіть ортодонтичні кільця в Києві, Україні

Кільця на моляри: фото Кільця ортодонтичні встановлюють замість щічних трубок (замків). Вони одягаються на моляри як і замки, але оскільки замки можуть іноді скусивают пацієнтом під час шкарпетки брекет системи, були винайдені кільця, до яких припаиваются замки, в результаті чого скусити замок не можна.

Кільця на моляри і премоляри в сучасній ортодонтії

У нинішніх студентів і раніше введені в програму заняття по установці кілець на моляри і премоляри. На практиці такі ортодонтичні елементи встановлюються з метою забезпечити надійну опору для всієї дуги, що не розхитуючи зуби.

Особливість 1


перевага 1

На практиці такі ортодонтичні елементи встановлюються з метою забезпечити надійну опору для всієї дуги, що не розхитуючи зуби. Кільця встановлюють як на верхніх так і на нижніх щелепах, все залежить від ситуації пацієнта і методів роботи доктора.

Особливість 2


перевага 2

Малі корінні зуби відрізняються меншим розміром, тому кільця на премоляри можна купити окремо або використовувати спеціальні елементи на моляри, розмір яких регулюється інструментом. Бондіруемие кільця мають спеціальний замочок, який допомагає дузі надійно прилягати до кільця.

Особливість 3


перевага 3

Встановлені кільця попереджають повторне проходження минулих етапів лікування в разі відклеювання брекетів і зміщення зуба в аномальне положення, оскільки кільце саме надійніше закріплює брекети на щелепи. Крім того, кільця на задніх зубах спрощують гігієну порожнини рота.

Вигідна покупка ортодонтичних кілець в Україні

Сталь, з якої виготовлені кільця на моляри, оброблена термічно, а біологічно вона повністю сумісна з життям людини. Інтернет-магазин Оrthosmilе пропонує такі кільця, які поєднують в собі міцність і пластичність. Це означає, що ви зможете швидко підігнати матеріал під форму зуба, а клієнт - провести менше хвилюючого часу у вашому кріслі.

Чому ортодонтичні кільця найкраще купити в Ортосмайл

Найкращі ціни


перевага 1

Доставка у регіони по Україні


перевага 2

Послуга кур'єрській доставки у Києві


перевага 3

Ще один плюс замовлення в Оrthosmilе - оформлення і відправка замовлення можливі в один день , тобто ваш клієнт почне лікування максимально швидко. Особисто вам ми гарантуємо доставку кур'єром по Києву в день замовлення без додаткових фінансових вкладень.