Лінгвальні брекети самолігуючі в Одесі

Лінгвальні брекети самолігуючі в Одесі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Носіння брекет-системи - найбільш ефективний спосіб лікування дефектів прикусу і вирівнювання зубного ряду. Але він пов'язаний з певним естетичним дискомфортом через непривабливого вигляду ортодонтической конструкції в роті. Зробити коригувальну систему непомітною можна, встановивши її на внутрішній (язиковій) поверхні зубів. Для пацієнтів, які не бажають псувати естетику особи, лингвальная брекет-система - єдине прийнятне рішення. У нашому інтернет-магазині можна придбати лінгвальні брекети в Одесі, призначені для безлігатурні кріплення дуги.

Особливості лінгвальних брекетів, пропонованих в Одесі компанією Orthosmile

Будучи постачальником в Україну якісних ортодонтических товарів від кращих світових виробників, компанія Orthosmile пропонує самолігуючі лінгвальні брекети. Купити їх в Одесі за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Основні особливості цих брекетів:

  • оригінальна форма і конструкція підстави, що дозволяє встановлювати апарат на внутрішній стороні зуба;
  • наявність вбудованих замків для фіксації дуги, що полегшують процес її установки і заміни. Нежорстке кріплення дуги зменшує силу тиску на зуби, переміщаючи їх м'яко і плавно. Крім того, відсутність лігатури знижує ризик травмування мови;
  • мініатюрні розміри, що полегшує звикання до системи на початковій стадії носіння і мінімізує порушення дикції.

Лінгвальна самолігуючі брекет-система ефективна для лікування найбільш складних дефектів, а глибокий прикус можна виправити тільки такою конструкцією.

Замовляйте у нас лінгвальні брекети за найкращою ціною в Одесі і Україні! Ми гарантуємо їх високу якість, оригінальне походження і швидку доставку!