Лінгвальні брекети PROTEKT

Новинки

Лінгвальні брекети PROTEKT 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Лінгвальні брекети Протект - естетика та ефективність від Orthosmiles

Лінгвальні брекети Protekt: фото

У магазині Orthosmiles представлені лінгвальні брекети Protekt - інноваційна естетична система, що виробляється в США відомим виробником PROTEKT. Ці брекети встановлюються зсередини ротової порожнини, надаючи найвищий рівень невидимості та високу ефективність у виправленні глибокого прикусу.

Технічні характеристики:

  • Паз: 022"
  • Пропис: Roth
  • Підстава - сітка.
  • Гачки - 3/4/5
  • Виробник: PROTEKT (США)

Виготовлені з високоякісного металу, брекети Protekt забезпечують ефективність лікування без будь-яких травм для щок, губ чи ясен. Завдяки невидимому розташуванню системи, ви можете коригувати прикус, не змінюючи свій зовнішній вигляд.

Хоча лінгвальні брекети потребують трошки більше часу для лікування, їхні переваги знаходять вдячне віддання серед пацієнтів, які цінують невидимість та естетику. Тимчасові труднощі з дикцією виникають лише на початковому етапі та легко піддаються адаптації.

Чому лінгвальні брекети Протект краще купити в Orthosmiles

У Нас найкращі ціни


перевага 1

Доставка по Україні з Нова Пошта


перевага 2

Послуга кур'єрській доставці по Києву


перевага 3

Придбати лінгвальні брекети Protekt за вигідною ціною ви можете в магазині Orthosmiles. Ми гарантуємо якість та оперативну доставку до будь-якої точки України. При замовленні понад 2000 гривень ми здійснимо безкоштовну доставку, забезпечуючи наших клієнтів найкращим обслуговуванням.