Лінгвальні брекети PROTEKT

Новинки

Лінгвальні брекети PROTEKT 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Лінгвальні брекети PROTEKT

Лінгвальні брекети Protekt: фото Технічні характеристики:

  • паз: 022 "
  • пропис: Roth
  • Підстава - сітка.
  • Гачки - 3/4/5
  • Виробник: PROTEKT (США)

Лінгвальні брекети Protekt відносяться до естетичних конструкцій, які встановлюються за на внутрішній частині зуба. Цю коригувальну систему не помітить ваш співрозмовник. Також вона дає можливість в першу чергу виправити глибокий прикус.

Виготовлені з якісного металу, брекети Protekt не завдадуть жодної травми, оскільки не стикаються зі щоками, губами або яснами. Однак постійне тертя мови про стороннє тіло в роті викликає тимчасові проблеми з дикцією. Звикання триває всього декількох днів.

За рахунок розташування системи, лінгвальні брекети потрібно носити трохи довше, проте багато пацієнтів готові продовжити термін лікування, коли воно не змінює їх зовнішній вигляд. Цей великий плюс компенсує навіть ускладнену щоденну гігієну ротової порожнини, викликану розташуванням брекетів.

Лінгвальні брекети Protekt мають досить високу вартість. Магазин OrthoSmile пропонує дану продукцію за правдивим цінами, при цьому гарантуючи вам швидку доставку в будь-яку частину України. Купівля понад 700 гривень - це справжній бонус для наших клієнтів, ми доставимо товар за рахунок компанії, не змінюючи заявлених термінів.