Бори

Бори 

Товарів у наявності: 5
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Купіть бори стоматологічні в Києві, Україні

Купити ортодонтический бор Сучасна стоматологія відрізняється застосуванням високоякісних матеріалів - довговічних і зносостійких. Однак для отримання максимально якісного результату терапії, очікуваного клієнтом, не обійтися без використання надійних професійних інструментів. Від того, наскільки функціональними і точними вони будуть, залежить не тільки якість лікування, а й естетичність виконаної роботи, що особливо важливо саме в стоматології.

На особливу увагу заслуговують ортодонтические інструменти, які використовуються для оздоровлення посмішки, вирівнювання зубного ряду і т.п. Їх необхідно вибирати з особливою серйозністю, так як процедури в ортодонтії часто вимагають досить тривалого періоду, а їх результат виправити дуже складно. Тому всі маніпуляції повинні бути точними і якісно виконаними.

Професійні бори - запорука якісного результату лікування

Одним з інструментів, найбільш часто використовуваних в стоматології, є ортодонтичні бори. Вони застосовуються для препарування зубної емалі, а також для розрізання різних ортодонтичних конструкцій. Головними якісними характеристиками цих інструментів є їх міцність і зносостійкість.

Існує кілька різновидів борів. Так, вони можуть мати як металеве, так і діамантове напилення. При цьому і один, і другий варіант дозволяє впоратися з основними завданнями, що стоять перед ортодонтом. Вибираючи бори того чи іншого виду, в першу чергу, необхідно звернути увагу на якість кріплення абразивних частинок до основного елементу інструменту, а також на рівномірність їх розподілу. Саме від цього залежить функціональність обраного агрегату.

Переваги покупки борів в інтернет-магазині

Якщо вам необхідно купити бори стоматологічні, рекомендуємо вам звернути увагу на ортодонтические інструменти, представлені в нашому інтернет-магазині. Оформивши замовлення у нас, ви зможете не тільки заощадити час і сили, а й гарантовано обзаведетеся борами високої якості за доступною ціною. Доставка товарів здійснюється службою Нової Пошти по всіх регіонах країни. Крім того, ви можете замовити кур'єрську доставку по Києву без переплати.