Фіксуючі матеріали

Новинки

Фіксуючі матеріали 

Товарів у наявності: 11
Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Купіть фіксуючі матеріали у Києві, в Україні

Фіксуючі матеріали для стоматології: фото Фіксуючі матеріали в стоматології застосовуються і для установки брекетів. Спеціальний клей допомагає системі триматися на потрібно рівні і виконувати задану функцію чітко за планом.

Види адгезиву

Перш за все, що фіксує клей відрізняється по тривалості застигання. У ортодонтичної практиці необхідні обидва ці виду, так як іноді процес установки брекетів може зайняти значно більше 40 хвилин. Саме в цьому випадку і стане в нагоді клей з довгої полімеризацією. Для швидкого застигання адгезиву використовується спеціальна лампа, яка здатна полімеризовати клей за лічені секунди.

Зручно використовувати фіксуючі матеріали різних кольорів. Найчастіше вони змінюють свій насичений відтінок на прозорий при висиханні. Але з таким матеріалом зручно працювати ортодонту, особливо при кріпленні на моляри і оцінці завершеності роботи.

Алгоритм нанесення адгезиву на емаль

Щоб фіксуючий матеріал застиг правильно і навіть через кілька місяців не почав відходити, потрібно дотримуватися всіх правил при нанесенні адгезиву на зубну емаль:

Особливість 1


перевага 1

Зуб повинен бути захищений від попадання слини

Особливість 2


перевага 2

Нанесення на емаль спеціального гелю протягом 30 секунд для протруювання

Особливість 3


перевага 3

Змивання гелю

Особливість 4


перевага 1

Висушування емалі повітряним струменем

Особливість 5


перевага 3

Нанесення праймера і адгезиву. Дуже важливо на цьому етапі не опустити потрапляння вологи під матеріал

Особливість 6


перевага 3

Полімеризація адгезиву

Правильний адгезив купити може тільки ортодонт, оскільки кожна встановлена ​​брекет-система має свої особливості і їй потрібен правильний клей. Якщо ж доводиться все-таки клієнту адгезив купувати самостійно, то йому необхідно володіти інформацією про вид брекет-системи, яка буде встановлена. Тоді консультант Оrthosmilе буде підбирати фіксуючий матеріал, який протримається на брекетах багато місяців.

Чому фіксуючі матеріали краще замовити в Ортосмайл

Привабливі ціни


перевага 1

Доставка по Україні


перевага 2

Кур'єрська доставка у Києві


перевага 3

Інструменти і фіксуючи матеріали для стоматології купити ортодонтії та стоматології пропонує Оrthosmilе. Ми маємо можливість співпрацювати з усіма містами і селищами України, де є відділення пошти.