Фіксуючі матеріали

Фіксуючі матеріали 

Товарів у наявності: 7
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Купіть фіксують матеріали в Києві, Україні

Фіксуючі матеріали для стоматології: фото Фіксуючі матеріали в стоматології застосовуються і для установки брекетів. Спеціальний клей допомагає системі триматися на потрібно рівні і виконувати задану функцію чітко за планом.

Види адгезиву

Перш за все, що фіксує клей відрізняється по тривалості застигання. У ортодонтической практиці необхідні обидва ці виду, так як іноді процес установки брекетів може зайняти значно більше 40 хвилин. Саме в цьому випадку і стане в нагоді клей з довгої полімеризацією. Для швидкого застигання адгезиву використовується спеціальна лампа, яка здатна полімеризованною клей за лічені секунди.

Зручно використовувати фіксують матеріали різних кольорів. Найчастіше вони змінюють свій насичений відтінок на прозорий при висиханні. Але з таким матеріалом зручно працювати ортодонта, особливо при кріпленні на моляри і оцінці завершеності роботи.

Алгоритм нанесення адгезиву на емаль

Щоб фіксує матеріал застиг правильно і навіть через кілька місяців не почав відходити, потрібно дотримуватися всіх правил при нанесенні адгезиву на зубну емаль:

  • Зуб повинен бути захищений від попадання слини.
  • Нанесення на емаль спеціального гелю протягом 30 секунд для протруювання.
  • змивання гелю.
  • Висушування емалі повітряним струменем.
  • Нанесення праймера і адгезиву. Дуже важливо на цьому етапі не опустити потрапляння вологи під матеріал.
  • Полімеризація адгезиву.

Правильний адгезив купити може тільки ортодонт, оскільки кожна встановлена ​​брекет-система має свої особливості і їй потрібен правильний клей. Якщо ж доводиться все-таки клієнту адгезив купувати самостійно, то йому необхідно володіти інформацією про вид брекет-системи, яка буде встановлена. Тоді консультант Оrthosmilе буде підбирати фіксує матеріал, який протримається брекети багато місяців.

Інструменти і фіксують матеріали для стоматології купити ортодонтії та стоматології пропонує Оrthosmilе. Ми маємо можливість співпрацювати з усіма містами і селищами України, де є відділення пошти.