Брекети в Харкові

Новинки

Брекети в Харкові 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Брекети купити в місті Харків

Брекети купити в місті Харків можна, оформивши замовлення в нашому інтернет - магазині. Ми доставляємо нашу продукцію по всій Україні і роками працюємо в тісній співпраці з лікарями ортодонтами і приватними клініками. У нас Вам доступні брекети різних видів, а також дуги, лігатури і інші ортодонтичні інструменти.

Ми знаємо наскільки важливо в стоматології працювати тільки з якісними витратними матеріалами, тому реалізуємо продукцію тільки перевірених виробників відомих в Україні та в усьому світі.

Щоб купити брекети в Харкові Вам достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Однак, щоб бути впевненим в тому, що Ваше замовлення повний і Ви нічого не упустили, рекомендуємо оформити його через корзину сайту. Як тільки Ви виберете відповідний спосіб доставки і оплати і замовлення буде відправлений, ми зв'яжемося з Вами для підтвердження.

Всі замовлення формуються і відправляються на наступний день. В екстрених випадках, Ми готові піти на зустріч і відправити Ваші брекети в день оформлення замовлення. Щоб розвіяти всі Ваші сумніви з приводу онлайн покупки брекетів, Ми повинні відзначити, що приділяємо достатньо уваги упаковці, щоб дотримувалися умови зберігання і транспортування.

Види брекетів

Є кілька видів брекетів, які широко використовуються в ортодонтії. Фахівці поділяють їх за матеріалом з якого вони виготовлені, за наявністю кріплень і по розміщенню.

Металеві брекети

Металеві брекети самолігуючі активна система

Металеві брекети з титану або стали з додаванням титану та нікелю. Це - найміцніші і ефективні з усіх ортодонтичних пристроїв, з найменшим періодом носіння. Головний їх недолік - не естетичний зовнішній вигляд;

Естетичні брекети

Композитна брекет-система з металевим пазом

Композитні брекети - найдешевші серед естетичних моделей. Вони прозорі, а по міцності та ефективності поступаються керамічним і металевим брекетів.

Керамічні брекети

Керамічні самолігуючі брекети

Керамічні брекети, що володіють високою ефективністю, але більш тривалим періодом носіння, ніж у металевих конструкцій;

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети ABSOLUT

Вестибулярні брекети кріпляться на зовнішній поверхні зубів, а лінгвальні на внутрішній. Обидва види добре виконують свою функцію, однак лінгвальні мають безперечну перевагу - вони приховані від оточуючих і максимально естетичні.

За типом кріплення брекети бувають з лігатурою і саморегульовані. Другий варіант сьогодні найкращий серед пацієнтів, так як скорочують кількість візитів до ортодонта і час установки системи. Лігатури же в свою чергу - це одне зі слабких місць конструкції, вони досить часто не витримують навантаження і в таких випадках вимагають заміни.

Сьогодні важливим параметром при виборі брекетів буде матеріал виготовлення. Найпершими і поширеними брекетами були металеві. Вони відмінно виконували свою функцію, однак створювали пацієнтам певний дискомфорт. Наявність металевої конструкції на зубах виглядає не дуже естетично. Але прогрес не стоїть на місці і сьогодні з'явилися більш непомітні види брекетів. Це керамічні і сапфірові.

Перші більш доступні за вартістю, підбираються відповідно до кольору зубної емалі, але мають один суттєвий недолік. Вони не такі міцні як сапфірові і металеві. У свою чергу сапфірові - безбарвні і міцні, вони за всіма параметрами перевершують інші види брекетів, але мають високу вартість.

В нашому онлайн магазині Вам доступні різні види брекетів. Ми з радістю надамо повну інформацію по продукту і допоможемо визначиться з вибором, якщо знадобиться.

Чому брекети найкраще купити у Нас

Якщо Ви все ще сумніваєтеся купувати брекети у Нас або в місцевому магазині ортодонтических товарів, то Ви обов'язково повинні оцінити переваги роботи з нами.