Сапфірові брекети в Харкові

Сапфірові брекети в Харкові 

Немає жодного товару в цій категорії.

Найдорожчі з естетичних брекетів - сапфірові. Вони виготовляються шляхом ограновування штучно вирощених кристалів сапфіра, що представляє собою (як і природний мінерал) оксид алюмінію. Такі брекети, контактуючи зі слиною, стають практично непомітними на зубах і переливаються в променях світла красивим блиском. Компанія Orthosmile пропонує на продаж в своєму онлайн-магазині сапфірові брекети за найкращою ціною в Харкові і Україні. Це - оригінальний товар найбільш авторитетних брендів таких, як Miso від південнокорейської компанії HT Corporation.

Сапфірові брекети для ортодонтів Харкова від Orthosmile

Представлені в каталозі нашого магазину, сапфірові брекети мають монокристалічних або полікристалічну структуру, в залежності від якої вони бувають абсолютно прозорими або напівпрозорими відповідно. При виборі сапфірових апаратів, виготовлених з полікристала, необхідно підбирати вироби з відтінком, максимально наближеним до кольору зубної емалі пацієнта.

Основні властивості сапфірових брекетів:

  • ідеальний естетичний ефект - в комплекті з дугою, пофарбованої в білий колір, коригуюча конструкція буде малопомітною в роті;
  • високі характеристики, що забезпечують ефективність лікування, при цьому термін носіння системи через тертя між пазами брекета і дугою більш тривалий, ніж при металевих апаратах;
  • похила форма і невеликі розміри, відсутність гострих граней, що мінімізує ризик травмування слизової щік і губ.

В нашому каталозі представлені ортодонтические апарати з сапфіра популярних брендів, лігатурні і самолігуючі. Якщо вам потрібні сапфірові брекети в Харкові за найбільш вигідною ціною на українському ринку, з швидкою доставкою - замовте їх у нас онлайн або по телефону!

 Серед всех ортодонтичних прістроїв, что Використовують для корекції прикусу и віпрямлення зубів, найбільш естетичний после лінгвальніх брекет-систем вважаються конструкції з сапфіровіх брекетів. Прозорі пластини з штучного сапфіра в поєднанні з силовими дугою білого кольору зроблять брекет-систему малопомітною. Ну, а Блиск крісталів стані справжнього украшением посмішки! Установка такой коректує конструкції підійде забезпечення пацієнтам, ставши Додатковий демонстрацією їх статусу и благополуччя. Якісні сапфірові брекети в Дніпрі можна замовити в онлайн магазині компании Orthosmile.

Сапфірові брекети від Orthosmile в Дніпрі: види и Особливості

Для ортодонтичних кабінетів стоматологічних клінік Дніпра наш інтернет-магазин предлагает брекети з сапфіра різного виду від провідніх світовіх віробніків. У нас можна купити апарати самолігуючі и лігатурні, прозорі з монокрістала и напівпрозорі з полікрісталічної структурою.

До особливо сапфіровіх брекетів, представлених в нашому каталозі, можна Віднести:

  • підвіщену міцність и Надійність, что дозволяє впліваті силовий дугою на зуби Із зусилля, необхіднім для ефективного лікування;
  • гипоаллергенность і Безпека для здоров'я;
  • безболісну адаптацію в короткий срок;
  • Відсутність фізічного дискомфорту при носінні. Завдяк невеликим розмірам и якісній обробці, коригуюча конструкція почти НЕ відчувається в роті;
  • ефектній Зовнішній вигляд и естетічність, что забезпечують психологічний комфорт.

Щоб прідбаті у нас сапфірові брекети в Дніпрі за найкращий ціною в Україні, та мовознавство в найкоротшій срок - оформляйте замовлення онлайн с помощью кошика або за Вказаним на сайті телефонами! Телефонуйте, если вам потрібна детальна консультація про товар!