Розпродаж! Гігієнічний набір для пацієнта в пеналі-сітка фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Гігієнічний набір для пацієнта в пеналі-сітка

Гігієнічний набір для пацієнта

Детальніше

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

175.00 грн.

Інформація

Представляємо вам гігієнічний набір для пацієнта: комплект, який допоможе підтримувати здоров'я порожнини рота під час ортодонтичного лікування.

перевага 1

Турбота про гігієну: Гігієнічний набір для пацієнта містить у собі все необхідне для правильного догляду за зубами й апаратами. Це містить у собі спеціальні зубні щітки з м'якими щетинками, які допоможуть ефективно очистити зуби й апарати без ушкодження.

перевага 2

На нашу думку: Ми вважаємо, що гігієнічний набір для пацієнта від Orthosmіles є ідеальним доповненням ортодонтичному лікуванню. Він розроблений з урахуванням потреб пацієнтів і забезпечує високий рівень гігієнічності й комфорту.

перевага 3

На основі нашого досвіду: Ми переконані, що правильний догляд за порожниною рота відіграє ключову роль в успішному ортодонтичному лікуванні. Тому наш гігієнічний набір містить усе необхідне для підтримки здоров'я зубів і ясен під час носіння апаратів.

перевага 4

Дотримуючись тенденцій моди: Сучасні пацієнти усе більше звертають увагу на гігієну й турботу про своє здоров'я. Гігієнічний набір для пацієнта від Orthosmіles відповідає останнім тенденціям в області ортодонтического догляду й допомагає підтримувати свою посмішку здоровою та привабливою.

перевага 5

перевага 6

По відкликаннях наших клієнтів: Ми отримали багато позитивних відгуків від наших клієнтів, які оцінили ефективність і зручність використання нашого гігієнічного набору. Вони відзначають його високу якість і надійність.

У набір входить щітка V-образна для брекетів, щітка дорожня, дзеркальце, віск захисний , щітка-йоржик, флоси.

Чому гігієнічний набір для пацієнта в пеналі-сітка найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати товари в найоптимальніші терміни.

30 інших товарів в цій категорії: