Гвинти

Гвинти 

Товарів у наявності: 8
Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Купіть ортодонтические гвинти в Києві, Україні

Купити ортодонтический гвинт Одним із завдань ортодонтії є виправлення форми зубних дуг, зміна положення окремих зубів або їх груп, а також робота над виправленням прикусу пацієнта і повернення йому здоровою і привабливою посмішки. Для цього можуть бути використані різні інструменти, проте максимально якісного результату дозволяють домогтися саме ортодонтические гвинти, які можуть мати різну форму і конструкцію.

Основні види ортодонтичних гвинтів

У сучасній стоматології використовуються різні види гвинтів, кожен з яких призначений для проведення певної ортодонтической процедури. Так, виділяють гвинти для переміщення окремих зубів або їх груп, гвинти для виправлення форми зубного ряду, а також гвинти для зміни прикусу. Виходячи з мети їх застосування, вони мають різні конструктивні особливості.

Крім того, такі інструменти розрізняються за своїм розміром, розділяючись на універсальні, стандартні, середні, а також мікрогвинти і супермікровінти. Увагу варто звернути і на кількість напрямних. Гвинти з однієї напрямної використовуються для подовження зубної дуги з одного боку, яке проводиться за допомогою переміщення групи зубів або одного окремого зуба. Гвинти з двома направляючими ортодонти використовують з метою розширення зубної дуги.

Ще одним видом даного агрегату є гвинт для розриву піднебінного шва Хайрекс (Hyrex), який є найбільш придатним інструментом для розширення верхньої щелепи і вирівнювання зубного ряду .

Де придбати якісні ортодонтические гвинти за доступною ціною?

Якісні гвинти ортодонтические купити за доступною ціною найпростіше в інтернеті. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати всі необхідні вам інструменти, отримавши гарантії якості та зносостійкості. Отримати свій товар ви зможете в відділенні Нової Пошти в будь-якому куточку країни, або скористатися послугою кур'єрської доставки по місту Київ. Гвинт ортодонтический, ціна на який вас обов'язково порадує, стане незамінним агрегатом для професіонала в сфері стоматології.