Гвинти

Новинки

Гвинти 

Товарів у наявності: 29
Показані 1 - 29 із 29 пунктів
Показані 1 - 29 із 29 пунктів

Купіть ортодонтичні гвинти у Києві, в Україні

Купити ортодонтический гвинт Одним із завдань ортодонтії є виправлення форми зубних дуг, зміна положення окремих зубів або їх груп, а також робота над виправленням прикусу пацієнта і повернення йому здоров'я та привабливой посмішки.

Для цього можуть бути використані різні інструменти, проте максимально якісного результату дозволяють домогтися саме ортодонтичні гвинти, які можуть мати різну форму і конструкцію.

Основні види ортодонтичних гвинтів

У сучасній стоматології використовуються різні види гвинтів, кожен з яких призначений для проведення певної ортодонтичної процедури. Так, виділяють гвинти для переміщення окремих зубів або їх груп, гвинти для виправлення форми зубного ряду, а також гвинти для зміни прикусу.

Виходячи з мети їх застосування, вони мають різні конструктивні особливості.

Крім того, такі інструменти розрізняються за своїм розміром, розділяючись на універсальні, стандартні, середні, а також мікрогвинти і супермікровінти. Увагу варто звернути і на кількість напрямних.

Гвинти з однієї напрямної використовуються для подовження зубної дуги з одного боку, яке проводиться за допомогою переміщення групи зубів або одного окремого зуба. Гвинти з двома направляючими ортодонти використовують з метою розширення зубної дуги.

Ще одним видом даного агрегату є гвинт для розриву піднебінного шва Хайрекс (Hyrex), який є найбільш придатним інструментом для розширення верхньої щелепи і вирівнювання зубного ряду .

Чому ортодонтичні гвинти краще замовити в Ортосмайл

Привабливі ціни


перевага 1

Доставка по Україні


перевага 2

Кур'єрська доставка у Києві


перевага 3

Де придбати якісні ортодонтичні гвинти за доступною ціною?

Якісні гвинти ортодонтичні купити за доступною ціною найпростіше в інтернеті. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати всі необхідні вам інструменти, отримавши гарантії якості та зносостійкості.

Отримати свій товар ви зможете в відділенні Нової Пошти в будь-якому куточку країни, або скористатися послугою кур'єрської доставки по місту Київ. Гвинт ортодонтический, ціна на який вас обов'язково порадує, стане незамінним агрегатом для професіонала в сфері стоматології.