Брекети в Сумах

Новинки

Брекети в Сумах 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купіть брекети в місті Суми

Брекет-системи сьогодні повсюдно застосовуються для виправлення дефектів прикусу в стоматологічних клініках нашої країни, в тому числі і в Сумах. Вони складаються з брекетів, що приклеюються до поверхні зубів, і силовий дуги, закріпленої на них за допомогою лігатури або інтегрованих в конструкцію апаратів замикаються замків. Від якості та надійності брекетів залежить ефективність і комфорт лікування, а також репутація лікаря-ортодонта. Придбати кращі на сьогоднішній день брекети в Сумах можна в компанії Orthosmile - онлайн на нашому сайті.

Брекети від Orthosmile в Сумах - від чого залежить ціна

На сучасному ринку ортодонтических товарів представлено широке розмаїття брекетів, в якому завжди можна підібрати відповідні моделі, в залежності від складності дефекту зубного ряду, побажань і фінансових можливостей пацієнта. Для виправлення одного і того ж дефекту можна застосовувати брекети різного виду. Їх вартість в нашому інтернет-магазині залежить від ряду факторів:

  • розташування брекетів - апарати для кріплення на вестибулярної поверхні зубів, обійдуться дешевше брекетів, що закріплюються на лингвальной стороні зубного ряду;
  • матеріалу виготовлення: найнижча ціна - у металевих брекетів, але їх носіння викликає естетичний дискомфорт. Пацієнтам, які бажають, щоб ортодонтическая конструкція була менш помітна в роті, підійдуть більш дорогі апарати з кераміки, прозорого композиту або сапфіру;
  • конструкції - брекети самолігуючі з замками обійдуться дорожче лігатурних моделей;
  • торгової марки, наприклад, безлігатурні брекети Damon (США) мають більш високу вартість, ніж аналогічні торгової марки Dentaurum (Німеччина).

Замовляйте у нас брекети в Сумах від популярних брендів по самій вигідною ціною на українському ринку! Ми забезпечимо їх вчасну і швидку доставку!