Самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети 

Товарів у наявності: 12
Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Купіть керамічні, металеві самолігуючі брекети в Києві

самолігуючі брекети купити в Києві, Україні найкраще у Нас! Інтернет-магазин Orthosmile займає лідируючі позиції на ринку ортодонтические інструментів і матеріалів. Каталог e-Commerce майданчики налічує десятки категорій і сотні товарів, де Ви без зусиль зможете знайти і замовити безлігатурні брекети.

Orthosmile реалізує тільки якісний, товар, перевірених виробників і за доступною ціною. Металеві, керамічні самолігуючі брекети представлені в асортименті і широкому ціновому діапазоні.

Купуючи самолігуючі брекет-системи в онлайн-магазині Orthosmile, Ви можете бути впевнені не тільки в якості товару і оперативної його доставки, а й у високій якості обслуговування. Важливо відзначити, що пропоновані Нами товари мають краще співвідношення ціна / якість на ринку ортодонтические товарів.

Процес покупки безлігатурні брекетів в Києві

Для покупців безлігатурні брекетів знаходяться в місті Київ, поряд з відправкою замовлень за допомогою послуг "Нова Пошта", доступна кур'єрська доставка. До того ж, у разі оформлення замовлення на суму от 2000 грн. і більше - Ваше замовлення буде доставлений абсолютно безкоштовно.

Придбання самолігуючі брекетів з доставкою по Україні

Купівля самолігуючі брекетів стане не менш швидким і комфортним процесом, якщо Ви проживаєте в одному з міст України та бажаєте зробити покупку у Нас. Магазин Orthosmile відкритий для покупців всієї країни.

Чому самолігуючі брекети краще купити в Orthosmiles

У Нас найкращі ціни


перевага 1

Доставка по Україні з Нова Пошта


перевага 2

Послуга кур'єрській доставці по Києву


перевага 3

Служба підтримки онлайн-магазину оперативно відповідає на питання покупців і відправляє замовлення за допомогою транспортною компанією "Нова Пошта", ціна доставки зовсім небагато збільшить вартість самолігуючі брекетів.

Доставка товарів за допомогою послуг компанії "Нова Пошта" буде швидкою і безпечною покупкою.

Що таке самолігуючі брекети

Металеві самолігуючі брекети Dinamique M від ТМ Dentaurum

Звичайні брекети складаються з ортодонтичної дуги і замків, які приклеюються до поверхні зубів. Ці елементи конструкції з'єднуються між собою лигатурой - металевим дротом або круглими гумками.

В результаті створюється сила тертя, долаючи яку, зуби починають міняти положення і прикус виправляється. Незважаючи на ефективність, дріт і гумки швидко розтягуються, приходять в непридатність і вимагають регулярної заміни.

безлігатурні брекети відрізняються відсутністю лігатури. Дуга фіксується за допомогою спеціальної засувки до самого замочку. В результаті сила тертя мінімальна, а отже, немає дискомфорту і болю. Крім того, такий елемент фіксації не деформується, тому вимагає корекції значно рідше, приблизно в 1,5-2 рази.

Переваги самолігуючі брекетів

Керамічні самолігуючі брекети фото 1 - OrthoSmiles

Лігатурні і безлігатурні брекети добре виправляють прикус і скупченість зубів. Проте самолігуючі брекети мають ряд незаперечних переваг, серед яких:

  • естетичний і акуратний вигляд. Конструкція виглядає менш громіздкою через меншого розміру замків і відсутності додаткових елементів скріплення.

  • більш простий догляд. Конструкція безлігатурні брекетів простіше, тому доглядати за ними значно легше і приємніше.

  • частота корекції. Звичайні системи потрібно коригувати через кожні 3-4 тижні, безлігатурні брекети - до 6-8 тижнів.

Які бувають безлігатурні брекети

Керамічна самолігуючі система з керамічної кришкою фото 1 - OrthoSmiles