Брекети у Львові

Брекети у Львові 

Товарів у наявності: 27
на сторінку
Показані 1 - 18 із 27 пунктів
Показані 1 - 18 із 27 пунктів

Купіть брекети в місті Львів

Серед безлічі стоматологічних послуг високою популярністю в Україні користується виправлення прикусу за допомогою брекетів. Цей ефективний спосіб вирівнювання зубного ряду затребуваний і в клініках Львова, яким наша компанія пропонує якісні сертифіковані ортодонтические вирівнюють конструкції від кращих світових виробників. В інтернет-магазині Orthosmile ви можете придбати брекети у Львові за найкращою ціною на українському ринку. Це - оригінальна продукція таких всесвітньо відомих брендів, як Ortho Classic, Damon, Miso, Dentaurum, Comfort Zone або Hubit.

Брекети для клінік Львова в інтернет-магазині Orthosmile

Наша компанія поставляє в Україну кращі ортодонтические товари від провідних світових виробників. У нас можна замовити брекети у Львові найпопулярніших і добре зарекомендували себе конструкцій і видів:

  • самолігуючі брекети, для установки яких не потрібно добавка, а кріплення силової дуги в них здійснюється за допомогою замикаються механізмів, наявних на кожному брекеті. Такі апарати відрізняються акуратним зовнішнім виглядом і не вимагають частого відвідування лікаря;
  • естетичні брекети, виготовлені з менш помітних в роті матеріалів - кераміки різних відтінків білого, співпадаючих з тоном зубної емалі, сапфіра або прозорого композиту;
  • металеві брекети - найбільш міцні, ефективні і доступні серед подібних виробів. Для клієнтів, які віддають перевагу естетику носіння, ми пропонуємо лінгвальні металеві брекети, що встановлюються на внутрішній поверхні зубів.

Вартість брекетів у Львові в нашому інтернет-магазині напевно сподобається вам і вашим клієнтам. Телефонуйте, якщо хочете отримати консультацію щодо представленого в каталозі асортименту, - і замовляйте брекети недорого з швидкою доставкою!