Плаский плетений ретейнер в мотку ТМ Leone фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Плаский плетений ретейнер в мотку ТМ Leone

Довжина - 150см

Детальніше

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

1,155.00 грн.

Інформація

Представляємо Вашій увазі плоский плетений ретейнер у мотку від ТМ Leone - продукт для фіксації зубів в ідеальному положенні після носіння брекет-системи або інших ортодонтичних конструкцій. Цей ретейнер забезпечує надійну фіксацію й збереження результатів лікування протягом тривалого часу.

На нашу думку, плоский плетений ретейнер у мотку від ТМ Leone - це один із кращих виробів для пацієнтів, що завершили ортодонтичне лікування. На основі нашого досвіду роботи із цим продуктом, ми впевнені у його ефективності й надійності.

ТМ Leone пропонує свій ретейнер у стильному й сучасному дизайні, що робить його більш привабливим для пацієнтів. Це дозволяє їм не тільки підтримувати здоров'я своїх зубів, але й бути впевненими у своїй зовнішності.

Використання плоского плетеного ретейнера в мотку від ТМ Leone забезпечує не тільки надійну фіксацію зубів, але й комфорт у повсякденному житті.

Отже, ретейнер від ТМ Leone - це надійний і стильний розв'язок для підтримки здоров'я й краси вашої посмішки.

Чому плаский плетений ретейнер в мотку ТМ Leone найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо до збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати товари в найоптимальніші терміни.

30 інших товарів в цій категорії: