Металеві брекети

Металеві брекети 

Товарів у наявності: 15
Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів

Купіть металеві брекети

Металева брекет система: фото Металева брекет система встановлюється протягом 60-90 хвилин. Тривалість її носіння визначається ще заздалегідь, на консультаційних прийомах ортодонта.

Розрізняють два види металевих брекетів:

  • вестибулярні брекети - встановлюються на саму помітну, зовнішню частину зубів і від цього стають причиною сорому пацієнта. Плюси, які зробили популярним цей вид металевих брекетів - ціна, яка цілком доступна для кожного клієнта, а також можливість при кожній заміні лігатур вибирати яскраві кольори і навіть робити на зубах веселку з усіх кольорів лігатур;
  • лінгвальні брекети - повна протилежність вестибулярним за способом кріплення. Кріпиться до задньої частини зуба пацієнта, вони зовсім непомітні оточуючим, але і ціна на них значно вище.

Розділяють брекети ще по виду конструкції: лігатурні і безлігатурні (самолігуючі). Перші виправляють прикус за допомогою лігатур - невеликих зволікань або кольорових еластичних лігатур. Лігатурними можуть бути як вестебулярние так і лінгвальні брекети. Безлігатурні кріпляться так само як вестибулярні лігатурні, але як і керамічні смолігірующіе мають кришечку, яка замінює лігатуру.

Купити металеві брекети в Києві пропонує магазин Оrthosmile.

Компанія пропонує кожному ортодонта України:

  • великий вибір виробників;
  • перевірена якість кожного товару;
  • вигідні ціни;
  • зручна доставка.