Умови використання


Умови використання Orthosmiles

Ласкаво просимо в інтернет-магазин Orthosmiles! Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися наведених нижче умов. Будь ласка, уважно прочитайте їх перед використанням нашого веб-сайту.

Використання нашого сайту

Ви можете використовувати наш веб-сайт лише в законних цілях і відповідно до цих Умов використання. Ви не повинні використовувати наш веб-сайт у будь-який спосіб, який завдає або може завдати шкоди веб-сайту або погіршує доступність або доступність веб-сайту. Ви також не повинні використовувати наш веб-сайт у незаконний або шахрайський спосіб.

Інтелектуальна власність

Вміст нашого веб-сайту, включаючи текст, графіку, логотипи, зображення та програмне забезпечення, є власністю Orthosmiles або наших ліцензіарів і захищено авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність. Ви не можете використовувати, відтворювати або поширювати будь-який вміст нашого веб-сайту без нашого прямого письмового дозволу.

Замовлення та оплата

Щоб зробити замовлення на нашому веб-сайті, вам має бути не менше 18 років або мати дозвіл законного опікуна. Коли ви розміщуєте замовлення, ви погоджуєтеся сплатити повну зазначену суму, включаючи будь-які відповідні податки та вартість доставки.

Ми приймаємо оплату кредитною або дебетовою карткою, банківським переказом або готівкою при доставці. Оплату необхідно здійснити у валюті, яка відображається на сайті під час покупки.

Доставка та повернення

Ми докладемо всіх зусиль, щоб доставити ваше замовлення якомога швидше, але ми не несемо відповідальності за будь-які затримки, спричинені перевізниками або іншими обставинами, які не залежать від нашого контролю. Якщо ви не задоволені своєю покупкою, ви можете повернути її протягом 14 днів для повного відшкодування або обміну за умови, що вона в початковому стані.

Обмеження відповідальності

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи збитки, спричинені використанням вами нашого веб-сайту або продуктів, придбаних на нашому веб-сайті. У жодному разі наша відповідальність не може перевищувати суму, яку ви заплатили за продукт.

Зміна та припинення

Ми можемо змінити ці Умови використання в будь-який час, і подальше використання вами нашого веб-сайту означає вашу згоду з будь-якими змінами. Ми залишаємо за собою право припинити ваш доступ до нашого веб-сайту в будь-який час, з причини або без неї.

Правом, що регулює

Ці Умови використання регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Будь-які спори, що виникають з цих Умов використання, вирішуються в судах України.

Якщо у вас виникли запитання чи сумніви щодо цих Умов використання, зв’яжіться з нами за адресою orthosmilesale@gmail.com