Сапфірові брекети

Новинки

Сапфірові брекети 

Товарів у наявності: 3
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Купіть сапфірові, прозорі брекети в Києві, Україні

Купіть сапфірові, прозорі брекети в магазині Оrthosmile. Наша компанія поставляє в Україну ортодонтические товари популярних світових брендів, в тому числі і сапфірові брекети. Купуючи їх в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте:


перевага 1

якісні вироби відомих торгових марок Miso, Absolut, Hubit і інших - ці сапфірові брекети мають позитивні відгуки фахівців і пацієнтів, і користуються попитом на світовому ринку


перевага 2

можливість придбати сапфірові брекети по найпривабливішою вартості в Києві та Україні


перевага 3

професійну допомогу у виборі товару

Чому сапфірові брекети найкраще купити в Ортосмайл

найкращі ціни на ринку


перевага 1

доставка Нова Пошта


перевага 2

кур'єрська доставка по Києву


перевага 3

Замовляйте у нас сапфірові брекет системи за вигідною ціною і з доставкою по Києву, Україні!

Як виглядають сапфірові брекети, їх види та переваги

Мрією будь-якого пацієнта з неправильним прикусом і іншими аномаліями зубів, які вимагають коректування положення зубного ряду, є брекети, непомітні на емалі будь-якого кольору і, бажано, невідчутні в роті. І такі ортодонтические апарати існують - це сапфірові брекети. Вони виготовляються з кристалів штучного сапфіра. Завдяки прозорості цього матеріалу, брекет-система з сапфіра практично не видно на зубах, але при цьому не менш ефективна, ніж металева.

Прозорість таких брекетів залишається незмінною при носінні. Вони не змінюють колір від зубного нальоту або харчових барвників і не викликають фізичного і морального дискомфорту. Купити сапфірові брекети в Україні за доступною ціною можна в інтернет магазині компанії OrthoSmile.

Сапфірові брекети

На відміну від ювелірного сапфіра, що здобуває після обробки синій колір, штучний медичний камінь - абсолютно безбарвний і прозорий. Брекети з такого сапфіра, завдяки контакту зі слиною, зливаються за кольором із зубною емаллю і блікуют, переливаються при попаданні на них світла, перетворюючись в додаткове прикраса вашої посмішки.

На жаль, сьогодні не існує прозорих ортодонтичних дуг, що володіють необхідними характеристиками міцності, тому і в сапфірових брекет-системах використовуються металеві дуги, трохи помітні при розмові. Щоб отримати максимальний естетичний ефект, можна використовувати дуги з металу з білим покриттям (типу тефлону), що зробить брекет-систему непомітною на зубах.

сапфірові брекети мал.1

сапфірові брекети мал.1

сапфірові брекети мал.2

сапфірові брекети мал.2

сапфірові брекети мал.3

сапфірові брекети мал.3

Брекети сапфірові випускаються двох видів:

  • лігатурні, що передбачають кріплення дуги в пазі брекета за допомогою додаткової лігатури - невеликих гумок і тонких кілець з дроту, які часто доводиться міняти через знос;
  • безлігатурні, або самолігуючі, що мають на кожній пластині спеціальний замикається замок, міцно закріплює дугу і дозволяє їй ковзати в пазу брекета.

Крім того, вони бувають монокристалічні - абсолютно прозорі і полікристалічні, що мають відтінок, наближений до кольору зубної емалі. До основних переваг сапфірових брекетів слід віднести:


перевага 1

більш високу міцність, в порівнянні з іншими видами естетичних брекетів: пластини з сапфіра, завдяки особливій кристалічній решітці, витримують велике фізичне навантаження, ніж аналогічні вироби з кераміки або пластмас


перевага 2

здатність зберігати натуральний колір зубної емалі, на відміну від керамічних брекетів, що мають світлі відтінки, на тлі яких зуби можуть здаватися жовтуватими


перевага 1

гипоаллергенность і безпеку для здоров'я


перевага 2

ідеальний естетичний ефект

Головний недолік таких брекетів - висока вартість, що змушує багатьох пацієнтів, задуматися двічі про те, які вибрати естетичні брекети: сапфірові або керамічні.

Брекети, які не будуть помітні на емалі будь-якого кольору. Брекети, практично не відчутні в роті. Це не мрія пацієнта, це вже існуюча продукція, здатна виправити аномальне розташування зубів будь-який з щелеп .

Сапфірове брекет система виготовляється з кристала штучного сапфіра . Завдяки цьому матеріалу апарат практично не помітний на зубах, а ефективність його роботи ні грама не зменшується.

Прозорість брекетів є постійною, вони не змінюють колір ні від харчових барвників, ні від природного нальоту на зубах. Дискомфорту ні фізичного, ні морального пацієнт не відчуває при носінні таких брекетів. Звідси витікає невеликий мінус сапфіровою брекет системи - ціна, вона трохи вища, ніж вартість звичайних металевих брекетів. Але в поєднанні з прозорою дугою такі брекети стають абсолютно невидимою панацеєю для неправильного прикусу клієнта.