Доставка і оплата

Якісні і надійні інструменти - невід'ємна складова роботи стоматолога-професіонала. Саме тому так важливо кожній стоматологічній клініці мати в наявності інструменти та витратні матеріали виключно перевірених і надійних виробників. У нашому каталозі ви зможете підібрати інструментарій, який відповідає всім необхідним стандартам якості, за розумними цінами.

Умови доставки та оплати

Способи оплати:

Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення;
Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення «післяплатою».
Способи доставки:

1) Кур'єрська доставка по Києву:

Всі замовлення доставляються кур'єром, якщо по Києву, то від 500 грн.
При замовленні на суму від 3000 грн - кур'єрська доставка безкоштовна.


2) Доставка перевізниками «Нова Пошта» - по Києву та іншим містам України:

При замовленні на суму до 2999 грн - замовлення оплачує одержувач;
При замовленні від 3000 і вище - всі витрати на пошту бере відправник.
Післяплатою відправляємо відправки на суму не менше 500 грн
3) При форс-мажорних випадках, коли потрібна доставка день в день або «прямо зараз» відправляємо замовлення по Києву за допомогою служби таксі за рахунок покупця.

Важливо пам'ятати, що стоматологічні інструменти - це дуже ніжний і делікатний товар. Тому наша компанія дбайливо ставиться до процесу транспортування всіх замовлень і гарантує їх доставку в належному стані. Отримавши свій товар, ви зможете його оглянути і перевірити, після чого і буде проведена оплата. Вибрати зручний для вас спосіб оплати і доставки ви можете самостійно.

Інструменти для стоматологів і ортодонтів, витратні матеріали, а також інші товари, представлені в нашому каталозі - це запорука якісного результату ваше роботи. Вони практичні, зручні і довговічні, а головне - надійні і безпечні для ваших клієнтів.