Зубна щітка ортодонтична велика з монопучком фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Зубна щітка ортодонтична велика з монопучком

Зубна щітка ортодонтична велика  з монопучком

Детальніше

Способи оплати:

 • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
 • Оплата замовлення на картку Приват банку
 • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

 • Кур'єрська доставка по Києву
 • Доставка компанією «Нова Пошта»
 • Самовивіз
 • За допомогою служби таксі по Києву

45.00 грн.

45.00 грн. в шт

Інформація

Відкрийте для себе найкращий інструмент для підтримки бездоганної гігієни ротової порожнини під час ортодонтичної подорожі – ортодонтичну зубну щітку з монопучком! Розроблена з точністю та дбайливістю, ця зубна щітка розроблена для задоволення унікальних потреб пацієнтів-ортодонтів, забезпечуючи ефективне очищення навколо брекетів, дротів та інших приладів.

Ключові особливості

 • Спеціальна щетина: наша ортодонтична зубна щітка має спеціально розроблену щетину, яка досягає важкодоступних місць навколо брекетів і дротів. Завдяки дбайливому, але ефективному очищенню ви зможете зберегти свої зуби та брекети бездоганними для сліпучої посмішки.
 • Щадний до ясен: ортодонтичне лікування іноді може викликати чутливість ясен. Ця зубна щітка розроблена таким чином, щоб дбайливо ставитися до ясен, забезпечуючи комфортне чищення без подразнення.
 • Ергономічна ручка: зубна щітка має ергономічну ручку для міцного та зручного захоплення. Досягніть оптимального контролю під час чищення, забезпечуючи щоразу ретельне очищення.
 • Рекомендовано ортодонтом: ортодонтична зубна щітка Orthosmiles з йоршиком довіряють і рекомендуються фахівцями-ортодонтами. Це важливий інструмент для підтримки чудового здоров’я порожнини рота протягом усього ортодонтичного лікування.

Чому зубну щітку ортодонтичну велику з монопучком найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

Спеціальна щетина


перевага 1

Наша ортодонтична зубна щітка має спеціально розроблену щетину, яка досягає важкодоступних місць навколо брекетів і дротів. Завдяки дбайливому, але ефективному очищенню ви зможете зберегти свої зуби та брекети бездоганними для сліпучої посмішки

Щадний до ясен


перевага 2

Ортодонтичне лікування іноді може викликати чутливість ясен. Ця зубна щітка розроблена таким чином, щоб дбайливо ставитися до ясен, забезпечуючи комфортне чищення без подразнення

Ергономічна ручка


перевага 1

Зубна щітка має ергономічну ручку для міцного та зручного захоплення. Досягніть оптимального контролю під час чищення, забезпечуючи щоразу ретельне очищення

Рекомендовано ортодонтом


перевага 2

Ортодонтична зубна щітка Orthosmiles з йоршиком довіряють і рекомендуються фахівцями-ортодонтами. Це важливий інструмент для підтримки чудового здоров’я порожнини рота протягом усього ортодонтичного лікування

30 інших товарів в цій категорії: