Сапфірові брекети ABSOLUT

Новинки

Сапфірові брекети ABSOLUT 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Сапфірові брекети ABSOLUT

Сапфірове брекет система Absolut: фото Характеристики:

  • Паз: 022 "/ 018"
  • Пропись: Roth
  • Підстава - напилення
  • Гачки - 3/4/5
  • Виробник: Корея

Коли мова йде про нескладних випадках в ортодонтичної практиці, де необхідні виключно металеві брекети, а клієнт категорично не сприймає помітні на зубах системи, запропонуйте йому сапфірові брекети Absolut.

Сировинним матеріалом для таких брекет систем служать монокристали сапфіру. Вони отримані лабораторними методами, проте по міцності і прозорості не поступаються натуральному каменю.

Сапфірові брекети Absolut мають універсальний розмір, що підходить практично для будь-якого віку і форм щелепи. Щоб «підігнати» брекети до ідеального розміру буде потрібно зовсім небагато часу, ні для пацієнта, ні для ортодонта це не принесе додаткового дискомфорту. Цирконієвий шар на підставі дає додаткову фіксацію брекетів на зубній емалі.

Щоб ви змогли підібрати потрібну модель, виробник створив додаткове маркування на брекетах Absolut. Так, виходячи з поставленої ортодонтической проблеми, ви зможете зупинити свій вибір на найбільш ефективну систему.

Консультанти компанії Оrthosmile завжди готові озвучити вам повну інформацію щодо асортименту Hubit, актуальну на цей момент, і допоможуть зробити покупку вигідною.