Лінгвальні брекети Creative Dental

Лінгвальні брекети Creative Dental 

Є 1товар.
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Лінгвальні брекети Creative Dental

Лінгвальні брекети Creative Dental: фото Технічні характеристики:

Паз: 022 "

Пропись: Roth

Підстава - сітка.

Гачки - 3/4/5

Виробник: Creative Dental (Китай)

Лінгвальні брекети Creative Dental зменшують ризик розвитку карієсу, оскільки встановлюються на внутрішню частину зуба, а вона менш схильна до цього захворювання. Спочатку модель брекетів Creative Dental створюється віртуально, після чого в лабораторії відтворюється система лінгвальних брекетів. Такий апарат створений з ювелірною точністю.

Лінгвальні брекети Creative Dental забезпечують не тільки естетичний вигляд лікування, але і безпеку при деяких видах спорту, дозволяє продовжити гру на улюбленому духовому інструменті, не ховати посмішку, особливо на публічних відео і фото.

Радимо придбати спеціальні щіточки для щоденного догляду за брекет системою. Вони забезпечать чистоту апарату і збережуть здоров'я ваших зубів.

Лінгвальні бретети Creative Dental - не найдешевша продукція на ринку. Але магазин OrthoSmile знайшов баланс і пропонує товар за вигідними цінами, при цьому виконуючи швидку доставку в будь-яку частину України. Купівля понад 700 гривень - це великий бонус для наших клієнтів, ми доставимо товар за рахунок компанії, не змінюючи заявлених термінів.