Брекети в Вінниці

Новинки

Брекети в Вінниці 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купіть брекети в місті Вінниця

Купити брекети в Вінниці, за доступними цінами і оперативною доставкою найкраще у Нас! Магазин OrthoSmile є лідером ринку ортодонтических товарів. Реалізуємо широкий асортимент товарів для ортодонтії та стоматології по всій території України (крім тимчасово окупованих територій), включаючи місто Вінниця.

Брекети зайняли гідне місце в каталозі нашої e-Commerce майданчики і представлені в широкому спектрі. Тут покупці зможуть знайти металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі і композитні брекет-системи різних виробників, в широкому діапазоні цін.

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і пропонуємо купити в онлайн-магазині OrthoSmile високоякісні брекети, перевірених виробників. Надаємо гарантію на товар, що купується.

В епоху всесвітнього поширення коронавирусной інфекції, електронна комерція набула особливого змісту. Наш Інтернет-магазин надає широкий вибір ортодонтичних товарів і забезпечує швидку, надійну і безпечну доставку Ваших замовлень. Саме тому, якщо Вам необхідно купити брекети в Вінниці - то Ви прийшли в потрібне місце!

Брекети і їх особливості

Виправлення неправильного прикусу важливо не тільки для естетики особи, але і здоров'я зубів, а також належного функціонування травної системи, від чого залежить загальне здоров'я людини.

Носіння брекетів - найефективніший спосіб вирівнювання зубного ряду, причому не тільки у дітей, але і у дорослих. Для установки ортодонтической коректує конструкції потрібні брекети, силова дуга, що з'єднує їх і лігатура для фіксації дуги.

Металеві брекети

Металеві брекети самолігуючі активна система

Металеві брекети з титану або стали з додаванням титану та нікелю. Це - найміцніші і ефективні з усіх ортодонтичних пристроїв, з найменшим періодом носіння. Головний їх недолік - не естетичний зовнішній вигляд;

Естетичні брекети

Композитна брекет-система з металевим пазом

Композитні брекети - найдешевші серед естетичних моделей. Вони прозорі, а по міцності та ефективності поступаються керамічним і металевим брекетів.

Керамічні брекети

Керамічні самолігуючі брекети

Керамічні брекети, що володіють високою ефективністю, але більш тривалим періодом носіння, ніж у металевих конструкцій;

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети ABSOLUT

Сапфірові брекети, виготовлені з монокристала сапфіра. Вони досить міцні, практично не видно в роті, зручні в носінні і не викликають дискомфорту.

Які види брекет-систем пропонує магазин Orthosmile

Для лікарів-ортодонтів, які працюють у Вінниці, а також стоматологічних клінік міста і області, наша компанія пропонує широкий асортимент брекетів різного виду, включаючи:


перевага 1

моделі для традиційних вестибулярних і лінгвальних систем, що встановлюються на зуби з зовнішньої і внутрішньої сторони, відповідно;


перевага 2

лігатурні або самолігуючі брекети, в яких для фіксування силовий дуги застосовуються не гумки, гачки і дроту, а спеціальні замки-засувки, вбудовані в кожен брекет;


перевага 3

апарати, виготовлені з хірургічної нержавіючої сталі або титану, що відрізняються максимальною ефективністю лікування, але низькою естетикою, і естетичні брекети з малопомітних в роті матеріалів (кераміки, сапфіру або прозорого композиту).

У нашому каталозі ви знайдете брекети найбільш популярних світових брендів таких, як Damon від компанії Ormco (США), південнокорейських марок Hubit і Miso, Dentaurum з Німеччини або американських брендів Comfort Zone і Ortho Classic .

Привабливі ціни


перевага 1

Доставка по Україні


перевага 2

Кур'єрська доставка у Києві


перевага 3