Керамічні брекети в Харкові

Новинки

Керамічні брекети в Харкові 

Товарів у наявності: 4
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Серед естетичних брекетів, що роблять ортодонтичну конструкцію менш помітною в роті, найбільш популярними і доступними є апарати, виготовлені з кераміки під колір зубної емалі у великій різноманітності відтінків.

Вони бувають лігатурні і самолігуючі, стандартного або зменшеного розміру. Придбати керамічні брекети за вигідною ціною в Харкові можна в інтернет-магазині Orthosmile. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію найбільш популярних брендів, використовувану в стоматологічних клініках всього світу.

Особливості керамічних брекетів, що продаються в Харкові компанією Orthosmile

Для стоматологічних клінік і приватних ортодонтів наша компанія пропонує керамічні брекети в Харкові різного виду. Виготовлені за спеціальною технологією лиття з кераміки такими відомими виробниками ортодонтических товарів, як IMD і Hubit (Південна Корея), Dentaurum Ortho (Німеччина) або Ormco (США), ці брекети мають наступні особливості:

висока міцність


перевага 1

що забезпечує надійну фіксацію силовий дуги. За цим показником вони поступаються тільки металевим брекетів

безпека


перевага 2

відсутність протипоказань і гіпоалергенність - вони ідеально підходять пацієнтам, які мають підвищену чутливість до металів

стійкість та адаптація


перевага 3

до дії пігментів, що містяться в харчових продуктах і напоях. швидка адаптація, високим рівнем фізичного комфорту при носінні, завдяки гладкій поверхні, заокругленим кутах і гранях

Крім того, ціна керамічних брекетів в Харкові доступна для будь-якого пацієнта ортодонтического кабінету. Замовляйте брекети з кераміки в інтернет-магазині компанії Orthosmile онлайн за допомогою кошика або за телефонами, вказаними на сайті!

Чому керамічні брекети в Харкові найкраще замовити в Ортосмайл

найкращі ціни на ринку


перевага 1

доставка Нова Пошта


перевага 2

кур'єрська доставка по Києву


перевага 3

Ми забезпечимо їх швидку і своєчасну доставку!