Керамічні брекети в Харкові

Керамічні брекети в Харкові 

Товарів у наявності: 4
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Серед естетичних брекетів, що роблять ортодонтичну конструкцію менш помітною в роті, найбільш популярними і доступними є апарати, виготовлені з кераміки під колір зубної емалі у великій різноманітності відтінків. Вони бувають лігатурні і самолігуючі, стандартного або зменшеного розміру. Придбати керамічні брекети за вигідною ціною в Харкові можна в інтернет-магазині Orthosmile. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію найбільш популярних брендів, використовувану в стоматологічних клініках всього світу.

Особливості керамічних брекетів, що продаються в Харкові компанією Orthosmile

Для стоматологічних клінік і приватних ортодонтів наша компанія пропонує керамічні брекети в Харкові різного виду. Виготовлені за спеціальною технологією лиття з кераміки такими відомими виробниками ортодонтических товарів, як IMD і Hubit (Південна Корея), Dentaurum Ortho (Німеччина) або Ormco (США), ці брекети мають наступні особливості:

  • високою міцністю, що забезпечує надійну фіксацію силовий дуги. За цим показником вони поступаються тільки металевим брекетів;
  • безпекою, відсутністю протипоказань і гіпоалергенність - вони ідеально підходять пацієнтам, які мають підвищену чутливість до металів;
  • стійкістю до дії пігментів, що містяться в харчових продуктах і напоях;
  • швидкою адаптацією, високим рівнем фізичного комфорту при носінні, завдяки гладкій поверхні, заокругленим кутах і гранях.

Крім того, ціна керамічних брекетів в Харкові доступна для будь-якого пацієнта ортодонтического кабінету. Замовляйте брекети з кераміки в інтернет-магазині компанії Orthosmile онлайн за допомогою кошика або за телефонами, вказаними на сайті! Ми забезпечимо їх швидку і своєчасну доставку!