Керамічні брекети в Дніпрі

Керамічні брекети в Дніпрі 

Товарів у наявності: 4
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Естетичні брекети сьогодні широко затребувані пацієнтами, охочими максимально зберегти естетику особи, які не хочуть виносити на загальний огляд наявність нерівних зубів і неправильного прикусу. Вони ідеально підійдуть людям з високою чутливістю до металів. Серед цієї групи ортодонтичних апаратів найбільшою ефективністю лікування мають брекети, виготовлені з кераміки, що випускаються в широкій гамі відтінків під колір зубної емалі. Купити якісні керамічні брекети за найвигіднішою ціною в Дніпрі можна в компанії Orthosmile, замовивши їх онлайн на цьому сайті.

Керамічні брекети в Дніпрі від Orthosmile: основні види та особливості

В каталозі нашого онлайн-магазина ортодонтических товарів представлений широкий вибір керамічних брекетів, включаючи:

  • лігатурні апарати, в яких кріплення дуги здійснюється за допомогою гумок, дроту та іншої лігатури;
  • безлігатурні або самолігуючі брекети з інтегрованим замикався замком для фіксування дуги і металевим пазом;
  • моделі з матовою непрозорою або напівпрозорої кераміки;
  • апарати зменшеного розміру моделі Mini.

Головною особливістю керамічних брекетів є висока естетичність. Лікар-ортодонт має можливість підібрати апарати максимально підходящі кольору зубів пацієнта, в результаті чого наявність у роті коректує системи видаватиме лише металева дуга. Адаптація до таких брекетів відбувається швидко і безболісно, ​​а їх округлені форми і гладка поверхня забезпечують комфорт і мінімізують небезпеку травмування слизової оболонки рота.

Якщо вам потрібні надійні керамічні брекети в Дніпрі за привабливою ціною - купуйте їх в нашому інтернет-магазині з оперативної і своєчасною доставкою!