Сапфірові брекети в Дніпрі

Новинки

Сапфірові брекети в Дніпрі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Серед всіх ортодонтичних пристроїв, що використовуються для корекції прикусу і випрямлення зубів, найбільш естетичними після лінгвальних брекет-систем вважаються конструкції з сапфірових брекетів. Прозорі пластини з штучного сапфіра в поєднанні з силовою дугою білого кольору зроблять брекет-систему малопомітною. Ну, а блиск кристалів стане справжньою окрасою посмішки! Установка такої коректує конструкції підійде забезпеченим пацієнтам, ставши додатковою демонстрацією їх статусу і благополуччя. Якісні сапфірові брекети в Дніпрі можна замовити в онлайн магазині компанії Orthosmile.

Сапфірові брекети від Orthosmile в Дніпрі: види і особливості

Для ортодонтичних кабінетів стоматологічних клінік Дніпра наш інтернет-магазин пропонує брекети з сапфіра різного виду від провідних світових виробників. У нас можна купити апарати самолігуючі і лігатурні, прозорі з монокристала і напівпрозорі з полікристалічної структурою.

До особливостей сапфірових брекетів, представлених в нашому каталозі, можна віднести:

  • підвищену міцність і надійність, що дозволяє впливати силовий дугою на зуби із зусиллям, необхідним для ефективного лікування;
  • гипоаллергенность і безпеку для здоров'я;
  • безболісну адаптацію в короткий термін;
  • відсутність фізичного дискомфорту при носінні. Завдяки невеликим розмірам і якісній обробці, коригуюча конструкція майже не відчувається в роті;
  • ефектний зовнішній вигляд і естетичність, що забезпечують психологічний комфорт.

Щоб придбати у нас сапфірові брекети в Дніпрі за найкращою ціною в Україні, з доставкою в найкоротший термін - оформляйте замовлення онлайн за допомогою кошика або за вказаними на сайті телефонами! Телефонуйте, якщо вам потрібна детальна консультація про товар!