Лінгвальні брекети самолігуючі

Новинки

Лінгвальні брекети самолігуючі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Лінгвальні брекети самолігуючі

Технічні характеристики:

  • Паз: 022 "
  • Пропись: Roth
  • Підстава - сітка.
  • Виробник: PROTEKT (США)

самолігуючі лінгвальні брекети - це дивовижне поєднання естетичної ортодонтії та її технологічних прийомів. Головна їхня особливість - занижена сила впливу на зуби, що вимагають корекції, на всіх етапах лікування. Спеціальна конструкція переміщує зуби максимально плавно, створюючи ідеальну форму зубного ряду, враховуючи овал обличчя пацієнта.

самолігуючі система звільняє пацієнта від щомісячних відвідувань доктора. Два-три рази на півроку - ось кількість зустрічей з ортодонтом, необхідних для лікування такими брекетами.

Експлуатація лінгвальних самолігуючі брекетів повинна бути гранично акуратним. Виключається тверда, хрустка їжа, а особливо небезпечні м'які страви, що містять в собі тверді компоненти - шоколад з цільними горіхами, хліб з ядром насіння і ін.

OrthoSmile знає, що потрібно пацієнтам ортодонтического кабінету. Тому ми знайшли ідеальну вартість лінгвальних брекетів самолігуючі і пропонуємо їх за вигідними цінами, зберігаючи відмінну якість продукції. Купівля понад 700 гривень - це плюс один подарунок для наших клієнтів. Адже тоді ми відправимо товар за рахунок компанії, не збільшуючи кількість днів доставки навіть в далекі міста України.