Лінгвальні брекети самолігуючі

Новинки

Лінгвальні брекети самолігуючі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Лінгвальні брекети самолігуючі

Технічні характеристики:

  • Паз: 022 "
  • Пропись: Roth
  • Підстава - сітка.
  • Виробник: PROTEKT (США)

Самолігуючі лінгвальні брекети - це дивовижне поєднання естетичної ортодонтії та її технологічних прийомів. Головна їхня особливість - занижена сила впливу на зуби, що вимагають корекції, на всіх етапах лікування. Спеціальна конструкція переміщує зуби максимально плавно, створюючи ідеальну форму зубного ряду, враховуючи овал обличчя пацієнта.

Самолігуючі системи звільняють пацієнта від щомісячних відвідувань доктора. Два-три рази на півроку - ось кількість зустрічей з ортодонтом, необхідних для лікування такими брекетами.

Експлуатація лінгвальних самолігуючіх брекетів повинна бути гранично акуратной. Виключається тверда, хрустка їжа, а особливо небезпечні м'які страви, що містять в собі тверді компоненти - шоколад з цільними горіхами, хліб з ядром насіння і ін.

Чому Лінгвальні брекети самолігуючі вигідно купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

OrthoSmile знає, що потрібно пацієнтам ортодонтического кабінету. Тому ми знайшли ідеальну вартість лінгвальних брекетів самолігуючі і пропонуємо їх за вигідними цінами, зберігаючи відмінну якість продукції. Купівля понад 700 гривень - це плюс один подарунок для наших клієнтів. Адже тоді ми відправимо товар за рахунок компанії, не збільшуючи кількість днів доставки навіть в далекі міста України.