Зубна щітка ортодонтична монопучкова фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Зубна щітка ортодонтична монопучкова

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

38.00 грн.

38.00 грн. в шт

Інформація

Носіння брекет-системи - найбільш ефективний спосіб лікування дефектів прикусу і вирівнювання зубного ряду. Але він пов'язаний з певним естетичним дискомфортом через непривабливого вигляду ортодонтической конструкції в роті. Зробити коригувальну систему непомітною можна, встановивши її на внутрішній (язиковій) поверхні зубів. Для пацієнтів, які не бажають псувати естетику особи, лингвальная брекет-система - єдине прийнятне рішення. У нашому інтернет-магазині можна придбати лінгвальні брекети в Одесі, призначені для безлігатурні кріплення дуги.

Особливості лінгвальних брекетів, пропонованих в Одесі компанією Orthosmile

Будучи постачальником в Україну якісних ортодонтических товарів від кращих світових виробників, компанія Orthosmile пропонує самолігуючі лінгвальні брекети. Купити їх в Одесі за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Основні особливості цих брекетів:

  • оригінальна форма і конструкція підстави, що дозволяє встановлювати апарат на внутрішній стороні зуба;
  • наявність вбудованих замків для фіксації дуги, що полегшують процес її установки і заміни. Нежорстке кріплення дуги зменшує силу тиску на зуби, переміщаючи їх м'яко і плавно. Крім того, відсутність лігатури знижує ризик травмування мови;
  • мініатюрні розміри, що полегшує звикання до системи на початковій стадії носіння і мінімізує порушення дикції.

Лінгвальна самолігуючі брекет-система ефективна для лікування найбільш складних дефектів, а глибокий прикус можна виправити тільки такою конструкцією.

Чому зубну щітку ортодонтичну монопучкову найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

Замовляйте у нас лінгвальні брекети за найкращою ціною в Одесі і Україні! Ми гарантуємо їх високу якість, оригінальне походження і швидку доставку!

30 інших товарів в цій категорії: