Керамічні брекети Standart

Новинки

Керамічні брекети Standart 

Немає жодного товару в цій категорії.

Керамічні брекети Standart

Керамічна брекет система Standart: фото Характеристики керамічної брекет-системи:

  • Форма - Standart
  • Паз: 022 "/ 018"
  • Пропись: Roth
  • Підстава - пази (3шт)
  • Гачки - 3/4/5
  • Виробник: IMD (Корея)

Керамічні брекети користуються популярністю серед пацієнтів ортодонтичних клінік різного віку. Головна їхня перевага - це можливість зливатися з кольором зубної емалі завдяки спеціально підібраному кольору матеріалу. Модель Standart є універсальною і підходить практично всім пацієнтам, як по анатомічної форми, так і за ціною.

Кераміка міцна, стійка до барвників і надійно кріпиться до зубів. Це означає, що лікування буде проходити без несподіваних поломок і візитів до ортодонта. Період користування керамічними брекетами може бути трохи збільшений в порівнянні з металевими моделями, оскільки в апараті присутній тертя між дугою і сполучними пазами. Але це не вирішальний аспект при виправленні нерівностей зубних рядів.

Чому керамічну брекет-систему Standart найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

OrthoSmile знає, що потрібно пацієнтам ортодонтического кабінету. Тому ми пропонуємо керамічні брекети Standart за вигідними цінами, зберігаючи відмінну якість продукції.