Брекети в Одесі

Новинки

Брекети в Одесі 

Товарів у наявності: 33
Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Купіть брекети в місті Одеса

Купити брекети в Одесі простіше простого з магазином OrthoSmile! Ми продаємо широкий спектр ортодонтичних та стоматологічних товарів. Є лідером ринку в Україні.

Каталог онлайн-магазину OrthoSmile налічує десятки категорій і сотні товарів. Там Ви без зусиль зможете знайти брекети металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі і композитні брекет-системи.

Інтернет-магазин OrthoSmile на ринку ортодонтії вже не один рік. За цей час Ми придбали репутацію надійного магазину, що реалізує товари за доступними цінами.

Розуміючи потреби клієнтів, Ми сфокусувалися на продажу високоякісних брекетів перевірених брендів. На весь придбаний у Нас товар надаємо гарантію. Регулярно проводимо акції і робимо знижки.

Сучасні e-Commerce технології та розвинена мережа оператора доставки поштових відправлень "Нова пошта", зробили процес придбання товарів зручним, швидким і безпечним. Саме тому, якщо Ви вирішили купити брекети в місті Одеса, то звернулися за адресою!

Придбання брекетів в Одесі

Рівні зуби - це не тільки гарна посмішка, але і правильний прикус, що забезпечує якісне пережовування їжі і здоров'я травної системи. Кращим способом вирівняти зубний ряд вважається носіння брекетів.

Їх установка - популярна послуга в стоматологічних клініках Одеси. Наша компанія пропонує в широкому асортименті брекети в Одесі - кращі, за відгуками фахівців, ортодонтичні апарати найбільш популярних в світі торгових марок з США, Німеччини та Південної Кореї.

Ми продаємо тільки оригінальний і сертифікований товар, який допоможе в лікуванні ваших пацієнтів.

Брекети і їх різновиди

У каталозі інтернет-магазину нашої компанії ви знайдете широкий вибір брекетів різного виду, що відрізняються за цілою низкою ознак:

перевага 1

особливостям кріплення силової дуги (лігатурні, розраховані на фіксацію дуги за допомогою дротиків і еластиком, і самолігуючі, оснащені спеціальним механізмом для замикання дуги)

перевага 2

розташуванню на поверхні зубного ряду (вестибулярні, що закріплюються на зовнішній стороні зубів, або лінгвальні, що встановлюються на внутрішній поверхні)

перевага 3

матеріалом виготовлення - за цим критерієм всі брекети ділять на металеві, що псують естетику особи і естетичні, виготовлені з інших, менш помітних матеріалів

В онлайн-магазині нашої компанії можна купити естетичні брекети в Одесі різних видів.

Керамічні брекети

Керамічні самолігуючі брекети

Керамічні брекети - це найбільш міцні з цієї групи ортодонтичних апаратів, виготовлені з міцної кераміки в різних відтінках, наближених до кольору зубної емалі. Ціна таких брекетів в Одесі дорожче, ніж металевих, а лікування ними буде більш тривалим;

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети ABSOLUT

Сапфірові брекети - це найдорожчі з усіх брекетів і досить міцні, що відрізняються комфортним носінням;

Естетичні брекети

Композитна брекет-система з металевим пазом

Брекети з прозорого композиту, що нагадують сапфірові, але мають меншу вартість, в порівнянні з ними.

На вартість брекетів в Одесі в нашому інтернет-магазині впливає не тільки матеріал виготовлення. Більш дорогими при інших рівних умовах є лінгвальні та особливо - самолігуючі брекети, які, крім більш високої естетичності, мають і менший період носіння.

Чому брекети в Одесі найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

Якщо вам потрібні брекети в Одесі за найкращою ціною в Україні - замовте їх в нашому інтернет-магазині! Ми гарантуємо їх оперативну і своєчасну доставку!