Еластичні вироби

Новинки

Еластичні вироби 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Купіть резинки на брекети у Києві, в Україні

еластики для брекетів

Резинки на брекети - це альтернативна заміна фіксованої металевої лігатурі, з якої значно зручніше ходити пацієнтові. Комфорт підкріплюється захисту від травмування м'яких тканин ясен, щік, мови і губ. Термін експлуатації еластичного матеріалу - три тижні, максимум місяць, використовують її для виправлення прикусу у пацієнта.

Еластична тяга

Міжщелепний тяги купити і використовувати необхідно у випадках, коли потрібно відновити природно правильне співвідношення верхньої щелепи до нижньої. Ще одна сфера їх застосування - підняття ретінірованного зуба і корпусне переміщення зубів.

В інтересах пацієнта, щоб спростити розпізнавання і запам'ятовування розмірів, межчелюстние еластики випускають різних кольорів, бувають навіть упаковки з тваринами, мультиплікаційними героями і ін.

Еластичні кільця бувають різних видів в залежності від розміру і товщини (сили). Наприклад, еластики «Бурундук» мають сильну потужність впливу (діаметр у «Бурундук» найменший, тому і найсильніший), при цьому все одно відрізняються діаметром і товщиною, тобто силою впливу. Повністю сила еластичного кільця проявляється при його розтягуванні в три рази. Також еластики діляться не тільки на звіряток, а й по силі тяги , тобто «Бурундук» може бути 100 грама (3.5 oz ), 150 грама (5 Oz ) і 180 грама (6.5 oz ).

Установка еластичних виробів

Еластична тяга

Фіксація еластичних кілець проводиться ортодонтом перший раз, потім еластики віддаються пацієнту, і він самостійно менят їх щодня виключно за інструкцією. Чіпляти такі тяги можна до брекетів, замочки або кнопок. Комбінувати еластики різних сил між собою дозволяється.

Особливість 1


перевага 1

Для роботи з еластичними аксесуарами необхідні спеціальні інструменти

Особливість 2


перевага 2

У комплекті з тягами додається особливий гачок, за допомогою якого можна зафіксувати тягу з потрібної частини встановленої системи

Особливість 3


перевага 3

Якщо ви використовували всі еластики, то взяти їх можна у лікуючого ортодонта або купити самостійно в магазині Оrthosmilе

Інформація про силу еластичних кілець обов'язково повинна бути занесена в медичну карту. Пам'ятайте, що тільки послідовне виконання інструкцій ортодонта і використання якісних аксесуарів для лікування приведе вас до позитивного результату після курсу носіння брекет системи.

Чому резинки на брекети краще замовити в Ортосмайл

Привабливі ціни


перевага 1

Доставка по Україні


перевага 2

Кур'єрська доставка у Києві


перевага 3