Лінгвальні брекети самолігуючі в Дніпрі

Новинки

Лінгвальні брекети самолігуючі в Дніпрі 

Немає жодного товару в цій категорії.

Часто причиною відмови пацієнтів з неправильним прикусом від лікування є порушення естетики особи коректує системою. Адже навіть при використанні естетичних брекетів з кераміки або сапфіру, металева дуга, яка є головним робочим елементом, все одно буде видно співрозмовника. Прийнятним рішенням в такій ситуації буде установка лингвальной брекет-системи, яка передбачає кріплення брекетів з внутрішньої сторони зубного ряду, що робить ортодонтичну конструкцію невидимою для оточуючих. Компанія Orthosmile пропонує стоматологічним клінікам самолігуючі лінгвальні брекети в Дніпрі за найкращою ціною в Україні.

Кращі лінгвальні брекети в Дніпропетровську на orthosmile.com.ua

Лінгвальні брекет-системи розроблялися спеціально для лікування глибокого прикусу, але завдяки безлічі переваг стали особливо популярними, тому тепер використовуються і для лікування інших дефектів. Одними з кращих таких конструкцій по праву вважаються самолігуючі (безлігатурні) лінгвальні системи, до переваг яких слід віднести:

  • високий рівень естетичного комфорту;
  • відсутність лігатури і невеликі розміри, що зводить до мінімуму ризик травмування мови і порушення дикції, властиві на початковій стадії носіння лігатурних лінгвальних систем;
  • відсутність контакту зі слизовою губ і щік, а так само і небезпеки її роздратування і травмування;
  • ефективність в лікуванні будь-яких дефектів - викривлення зубів і неправильного прикусу.

У порівнянні з іншими брекет-системами, лінгвальні конструкції з самолігуючі апаратами мають високу вартість, що є головним їх недоліком.

Якщо ви хочете придбати самолігуючі лінгвальні брекети в Дніпрі за вигідною ціною - замовте їх в інтернет-магазині нашої компанії!