Йоршик Curaprox Perio поштучно фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Йоршик Curaprox Perio поштучно

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

55.00 грн.

Інформація

Йоршик Curaprox Per - це інноваційний розв'язок для ефективної й комфортної гігієни порожнини рота. Цей продукт являє собою сучасну зубну щітку, розроблену з урахуванням останніх досягнень в області стоматології.

Йоржик Curaprox Per є одним із кращих виробів на ринку зубних щіток. На основі нашого досвіду реалізації цього продукту, ми можемо підтвердити його високу ефективність і зручність у використанні.

Curaprox Per представлений у стильному дизайні, який покликано підкреслити важливість турботи про порожнину рота в повсякденному житті. Естетика продукту сполучається з його функціональністю, роблячи процес чищення зубів більш приємним і ефективним.

Як запевняють наші клієнти, використання йоржика Curaprox Per забезпечує відмінне очищення зубів і ясен, а також приємне відчуття після чищення. Цей продукт стане незамінним помічником у підтримці здоров'я порожнини рота й краси посмішки.

Отже, йоршик Curaprox Per - це сучасний товар для ефективної гігієни порожнини рота, яке поєднує в собі якість, стиль і комфорт.

Чому брелок-флос в формі зуба найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо до збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати товари в найоптимальніші терміни.

30 інших товарів в цій категорії: