Металеві брекети самолігуючі активна система

самолігуючі металева брекет-система

Детальніше

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

1,800.00 грн.

1,800.00 грн. в челюсть

Інформація

Представляємо новітню самолігуючу активну систему металевої брекет-системи, яка міняє уяву про ортодонтичне лікування.

На основі нашого досвіду, металеві брекети самолігуючої активної системи відображають справжній прорив у сфері ортодонтичних технологій. По-перше, їхній удосконалений дизайн забезпечує максимальний комфорт пацієнтам, тому що відсутність зайвих деталей і м'яких петель зменшує ризик роздратування й дискомфорту. Крім того, за рахунок використання передових матеріалів, ці брекети полегшали й стали міцніше, що гарантує більшу надійність під час лікування.

Дотримуючись тенденцій моди, металеві брекети самолігуючої активної системи володіють елегантним і малопомітним дизайном. Це дозволяє пацієнтам почувати себе впевнено, навіть під час лікування, тому що вони можуть вільно виражати свій стиль без яких-небудь обмежень.

На нашу думку, однієї із ключових переваг самолігуючих брекетів є їхня висока ефективність. Завдяки активній системі, брекети забезпечують точне й швидке переміщення зубів, скорочуючи час лікування й зменшуючи кількість відвідувань у стоматолога.

Чому Металеві брекети самолігуючі (активна система) найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

По відкликаннях наших клієнтів, даний товар забезпечує ефективне лікування й стає відмінним вибором для тих, хто цінує якість і результат.

11 інших товарів в цій категорії: