Поштучно самолігуючі брекети металеві активні фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Поштучно самолігуючі брекети металеві активні

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

200.00 грн.

200.00 грн. в 1 шт

Інформація

Ортодонтичне лікування зробило значний стрибок уперед з появою металевої брекет-системи OMNІ, розробленої для забезпечення пацієнтів поліпшеним комфортом і ефективністю під час їх ортодонтичного лікування. В Orthosmіles ми віримо в те, щоб залишатися на передньому краї інновацій, і тому з гордістю пропонуємо цей передовий продукт нашим пацієнтам.

Ґрунтуючись на нашому досвіді, металева брекет-система OMNІ має кілька переваг у порівнянні із традиційними брекетами. По-перше, її витончений дизайн забезпечує комфортну посадку, зменшуючи роздратування й дискомфорт, що часто супроводжують ортодонтичним пристосуванням. Крім того, використання передових матеріалів у її конструкції приводить до більш легкого й міцного брекету, забезпечуючи пацієнтам більшу надійність протягом усього лікування.

Дотримуючись модних тенденцій, металева брекет-система OMNІ також пропонує непомітний продукт для тих, хто звертає увагу на свій зовнішній вигляд під час лікування. Його низкопрофильный дизайн і можливості індивідуалізації дозволяють пацієнтам виражати свій стиль під час ортодонтического відходу, підвищуючи їх упевненість на шляху до ідеальної посмішки.

Згідно з відкликаннями наших клієнтів, однієї з видатних особливостей металевої брекет-системи OMNІ є її ефективність. Завдяки оптимізованим механізмам і точної інженерії цей брекет полегшує більш швидкий і передбачуваний рух зубів, в остаточному підсумку скорочуючи час лікування й зменшуючи кількість відвідувань у клініці.

На закінчення, металева брекет-система OMNІ являє собою значний прогрес у технології ортодонтии, забезпечуючи пацієнтам комфортний, непомітний і ефективний варіант досягнення бажаної посмішки. В Orthosmіles ми пишаємося пропозицією цього інноваційного розв'язку, гарантуючи нашим пацієнтам найвищий стандарт якості, доступний у сучасній ортодонтии.

Чому Металевий брекет OMNI найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

30 інших товарів в цій категорії: