Міжщелепні еластики

Розмір: 1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8

Сила тяги: 3,5 Oz / 5 Oz / 6.5 Oz

Детальніше

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

28.00 грн.

28.00 грн. в уп

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
50 3.00 грн. До 150.00 грн.

Інформація

Міжщелепні еластики (тяги) купити у Києві, Україні

Міжщелепні еластики (тяги) купити у Києві, Україні найкраще у Нашому онлайн-магазині! Майданчик електронної комерції Orthosmiles без будь-якого перебільшення займає лідируючі позиції на ринку матеріалів для ортодонтії в Україні.

За тривалий час роботи Ми встигли зарекомендувати себе надійним постачальником високоякісної продукції для стоматологічного бізнесу. У каталозі інтернет-магазину Ортосмайл знаходиться десятки категорій та сотні товарів за доступними цінами і міжщелепні тяги не є винятком.

Замовлення та доставка товару

Менеджери магазину Orthosmiles регулярно виконують перевірку замовлень, що надходять. Ми негайно обробляємо заявки та надсилаємо придбані товари до регіонів України (крім тимчасово окупованих територій) за допомогою послуг транспортної компанії “Нова пошта”.

Не сумнівайтеся, всі Ваші покупки будуть безпечно та швидко доставлені за вказаними адресами. Щоб уникнути непорозумінь та зниження швидкості обробки замовлення - вказуйте правильно населений пункт, відділення “Нова пошта” та свої контактні дані.

Бажаємо вдалих придбань!

Чому міжщелепні еластики найкраще купити в Ортосмайл

найкращі ціни на ринку


перевага 1

доставка Нова Пошта


перевага 2

кур'єрська доставка по Києву


перевага 3

Міжщелепні тяги та їх особливості

Міжщелепні еластики (тяги)

Міжщелепні тяги створені для організації правильного контакту між щелепами, впливаючи за допомогою ортодонтичної сили. Пацієнту слід самостійно робити процедуру зі зміни, оскільки в процесі експлуатації міжщелепні тяги зношуються, втрачають еластичність і взагалі можуть розірватися, як наслідок.

Залежно від моделі, еластики мають різну ортопедичну силу і варіюються в наступних градаціях: слабка, середня, велика (3,5 Oz / 5 Oz / 6.5 Oz). Іншою, не менш важливою характеристикою міжщелепових тяг є їх фізичні розміри (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8)

Міжщелепні тяги та їх особливості

Міжщелепний витяг - це тип ортодонтичного апарату, який використовується для виправлення проблем з прикусом і переміщення верхньої та нижньої щелеп у правильне положення. Пристрій складається з двох окремих компонентів: верхньої дуги та нижньої дуги, з'єднаних еластичними стрічками. Дуги кріпляться до зубів, а натяг, створюваний еластичними стрічками, впливає на щелепи, поступово переміщуючи в потрібне положення.

Orthosmiles пропонує ряд пристроїв для міжщелепної тяги, кожен з яких має унікальні особливості. На наш погляд, міжщелепні витяжні пристрої Orthosmiles є найефективнішими та зручнішими на ринку. Виходячи з нашого досвіду, вони прості у використанні і пацієнти знаходять їх дуже зручними для носіння навіть протягом тривалого часу.

Відповідно до відгуків наших клієнтів, міжщелепні витяжні пристрої Orthosmiles дуже ефективно допомагають у виправленні проблем із прикусом, таких як неправильний, неправильний та перехресний прикус. Вони також використовуються для лікування таких станів, як розлад скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС) та апное уві сні.

Міжщелепна тяга є потужним інструментом для виправлення проблем із прикусом та покращення загального стану порожнини рота. Orthosmiles пропонує низку пристроїв для міжщелепної тяги, розроблених з урахуванням комфорту та ефективності пацієнтів. Якщо ви шукаєте ефективне вирішення проблем з прикусом, міжщелепні тракційні пристрої Orthosmiles безперечно заслуговують на увагу.

5 інших товарів в цій категорії: