Щипці Вайнгарта з видовженими ручками та титановими вставками фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Щипці Вайнгарта з видовженими ручками та титановими вставками

3000/31 ТС-L

Щипці Вайнгарта з титановими вставками є життєво важливим інструментом в арсеналі будь-якого медичного працівника. Вони зазвичай використовуються у хірургічних процедурах та призначені для забезпечення надійного захоплення тканин. Orthosmiles з гордістю пропонує високоякісні міцні та надійні щипці Weingart.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

1,600.00 грн.

1,600.00 грн. в 1 шт

Інформація

Щипці Вайнгарта та їх особливості

Щипці Вайнгарта

Одним з найважливіших факторів, що відрізняють щипці Вайнгарта виробництва Orthosmiles від інших, є їх рівень точності та контролю. Щипці виготовлені відповідно до суворих стандартів, забезпечуючи стабільні результати при кожному використанні. Грунтуючись на нашому досвіді, ми виявили, що медичні працівники також високо цінують Вайнгартові щипці виготовлені Orthosmiles.

Крім того, вони цінують якість та простоту використання наших щипців. В результаті наші вироби стали популярним вибором серед медичних працівників, які шукають надійного інструменту, який буде стабільно та ефективно працювати. Наслідуючи модні тенденції, Orthosmiles завжди шукає нові та інноваційні способи поліпшення своєї продукції.

Крім того, ми уважно прислухаємося до відгуків наших клієнтів та використовуємо цю інформацію для розробки нашої продукції. Це гарантує, що наші щипці Вайнгарта завжди знаходяться на передньому краї технологій та дизайну, надаючи медичним працівникам найкращі інструменти для виконання роботи.

Щипці Вайнгарта Orthosmiles - чудовий вибір якісного та надійного інструменту. Ми пишаємося тим, що пропонуємо продукт, розроблений для задоволення потреб медичних працівників, і ми впевнені, що наші щипці будуть давати стабільні та ефективні результати. То чому б не купити їх і не побачити різницю на власні очі?

30 інших товарів в цій категорії: