Зонд пародонтологічний фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Зонд пародонтологічний

1629

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

230.00 грн.

230.00 грн. в 1 шт

Інформація

Стандартним способом обстеження стану тканин пародонта (щільності ясен і ступеня їх кровоточивості) є зондування спеціальним інструментом, званим пародонтологічний зонд. За допомогою калібрування, нанесеної на його робочу частину, лікар може точно визначити локалізацію і глибину пародонтальної кишені і ясенної борозни або виміряти рівень прикріплення ясен. Це необхідно для діагностики захворювань пародонту, визначення ступеня їх поточної або попередньої активності, і оцінки результативності проведеного лікування. У нашому інтернет-магазині в Києві можна купити зонд пародонтологічний відомого італійського бренду Medesy.

Що собою являє Зонд пародонтологічний

Призначений для діагностики пародонтальних захворювань, зонд відрізняється від аналогічного стоматологічного інструменту тупим наконечником і наявністю калібрування. Такий інструмент буває металевим або пластиковим, має різний кут нахилу робочої частини, діаметр ручки та інші параметри.

В інтернет-магазині компанії Orthosmile пропонується на продаж пародонтологічний зонд кутовий, односторонній, виготовлений з нержавіючої хірургічної сталі, зі шкалою Вільямса, особливостями якого є:


перевага 1

рукоятка круглого перетину змінного діаметру


перевага 2

наявність насічок на ручці, що виключають ковзання пальців під час роботи


перевага 3

кут нахилу робочої частини до рукоятки 120о


перевага 4

калібрування робочої частини на відрізки різного кольору довжиною 1 і 2 мм, починаючи від наконечника, що дозволяє виміряти відстань від 1 до 10 мм, за винятком відрізків довжиною 4 і 6 мм

Це - легкий і зручний в роботі інструмент, який допускається стерилізувати шляхом автоклавування. Замовляйте його на нашому сайті за найбільш доступною і вигідною ціною в Україні і з швидкою доставкою по всій країні!

Переваги роботи з інтернет-магазином Ортосмайл

У нас привабливі ціни


перевага 1

Здійснюємо доставку по Україні


перевага 2

Доставка товарів по Києву кур'єром


перевага 3

30 інших товарів в цій категорії: