Щипці Енгля клювовидні фото 1 — OrthoSmiles Збільшити для перегляду

Щипці Енгля клювовидні

3000/86ТС

Щипці Енгля, клювовидні Для нанесення вигинів на дуги і формування петель. Клювовидна конструкція щипців для будь-якого типу дроту діаметром до .028

Для більш довговічного використання інструменту - є титанові вставки!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Способи оплати:

  • Оплата кур'єру під час доставки Вашого замовлення
  • Оплата замовлення на картку Приват банку
  • Оплата на відділенні «Нової Пошти», при отриманні Вашого замовлення накладеним платежем

Cпособи доставки:

  • Кур'єрська доставка по Києву
  • Доставка компанією «Нова Пошта»
  • Самовивіз
  • За допомогою служби таксі по Києву

1,260.00 грн.

1,260.00 грн. в шт

Інформація

Щипці Енгля клювовидні - професійний інструмент для ортодонтичних робіт

Ласкаво просимо в інтернет-магазин Orthosmiles, де ви знайдете високоякісний інструмент для ортодонтичних робіт. Представляємо вашій увазі щипці Енгля клювовидні - незамінний інструмент для нанесення вигинів на дуги та формування петель.

Характеристики щипців Енгля клювовидних:

  • Універсальна клювовидна конструкція: цей інструмент ідеально підходить для будь-якого типу дроту діаметром до .028, забезпечуючи точність та зручність при роботі.
  • Надійність і тривалість: щипці виготовлені з високоякісного матеріалу, а для забезпечення їх довговічності вони оснащені титановими вставками.

Інструмент є невід'ємною частиною арсеналу будь-якого ортодонтолога, дозволяючи проводити роботу з високою точністю та ефективністю. Замовляйте щипці Енгля клювовидні в Orthosmiles та переконайтеся в їхній професійній якості та надійності.

Чому щипці Енгля найкраще купити у Нас

По-перше


перевага 1

Ми дуже давно на ринку товарів для ортодонтії та роками співпрацюємо з багатьма стоматологами як в столиці так і по всій Україні. Це великий плюс так як наша продукція пройшла перевірку часом.

По-друге


перевага 2

Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі брендів, тому гарантуємо високу якість і наявність відповідних сертифікатів.

По-третє


перевага 3

Ми з усією відповідальністю підходимо в збору і відправлення Ваших замовлень, щоб Ви могли отримати брекети в найоптимальніші терміни.

Orthosmiles - ваш надійний партнер у світі ортодонтичних матеріалів та інструментів. Зробіть вашу практику ефективною та комфортною разом з нами!

30 інших товарів в цій категорії: